MC-250-public-square-app-05-CI15-300-dpi.jpg

Innowacyjne rozwiązania do czyszczenia na targach Ekotech od firmy Kärcher

27 marca 2024
Najnowsze zamiatarki komunalne i uniwersalne nośniki narzędzi, które rewoluzjonizują po-rządkowanie przestrzeni miejskich i przemysłowych zaprezentuje na targach Ekotech firma Kärcher. To światowy lider w innowacyjnych rozwiązaniach do czyszczenia.

Od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą firmy Kärcher. Obejmuje ona:

  • Zamiatarkę komunalną MCM 600, idealną do porządkowania przestrzeni komunalnych i przemysłowych, zapewniającą wysoką wydajność bez wzniecania kurzu.
  • Zamiatarkę komunalną MC 250, przyjazną dla środowiska, oferującą najwyższą wydajność powierzchniową i komfort użytkowania w przestrzeniach miejskich.
  • Zamiatarkę MC 130, mocną, wydajną i przegubową, wyposażoną w wygodną dwuosobową kabinę i unikalny, wielofunkcyjny wyświetlacz.
  • Nośnik narzędzi MIC 35, uniwersalny nośnik narzędzi do pracy przez cały rok, który będzie prezentował swoje możliwości podczas czyszczenia terenów zewnętrznych targów.

Ponadto, eksperci Kärcher obecni na targach są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania odwiedzających i przedstawić więcej informacji na temat oferowanych produktów i podejmowanych działań.

Dołączcie do świata czystości i innowacji z firmą Kärcher na targach EKOTECH.

Udział w targach jest bezpłatny po rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

 

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.