1-4.png
Innowacyjne TwojeBDO.

Innowacyjna platforma TwojeBDO, która zmienia sposób w jaki zarządzasz danymi odpadowymi! Poznasz ją na Ekotech

05 kwietnia 2024
TwojeBDO to produkt, który zapewnia ogromne oszczędności czasu i kontrolę nad obsługą danych odpadowych. Na stoisku E-21 dowiesz się m.in. jak wygląda masowe potwierdzanie transportów, jak działa inteligentny asystent oraz dodatkowe narzędzia analityczne takie jak generator raportów. Zapraszamy od 10 do 11 kwietnia do Targów Kielce.

Innowacyjna platforma TwojeBDO zmienia sposób, w jaki zarządza się danymi odpadowymi. To wszechstronny produkt oparty na profesjonalnym rozszerzeniu do przeglądarek internetowych (głównie Chrome i Edge), który zapewnia ogromne oszczędności czasu i kontrolę nad obsługą danych odpadowych oraz ewidencją dla użytkowników rządowej bazy BDO.

Ze swoją ofertą docierają m.in. do międzynarodowych korporacji świadczących całe spektrum usług w branży odpadowo/recyklingowej, podmiotów świadczących usługi środowiskowe i obsługują BDO za innych lub zajmują się wyłącznie ewidencją, organizacji specjalizujących się w recyklingu czy spalarni odpadów.

Na stoisku TwojeBDO prezentowane będą takie rozwiązania jak:

  • Tworzenie całych sekwencji wystawiania kart w bazie BDO dla wielu podmiotów w jednej sesji, z możliwością modyfikacji i zapisywania jako szablony.
  • Masowe potwierdzanie transportów.
  • Inteligentny automatyczny asystent, który podpowiada jak wypełnić pola w karcie na podstawie danych historycznych.
  • Przełomowe procedury przejmowania kilkudziesięciu kart odpadów na raz z jednoczesnymi wpisami do ewidencji.
  • Dodatkowe narzędzia analityczne: modyfikowany generator raportów z możliwością wszechstronnego filtrowania danych i eksportu do dalszych analiz/zestawień.
  • Emocje towarzyszące użytkownikowi podczas ekstremalnego przyspieszenia pracy.

Udział w targach Ekotech jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja dostępna tutaj:  https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.