DachForum-2023-konkurs-dachMasters-FB-1200x1200-v2-ostTK.png

II edycja konkursu DACH MASTERS wystartowała! Czekamy na zgłoszenia!

18 października 2022
Chcesz wziąć udział w branżowym konkursie DACH MASTERS i zgarnąć atrakcyjne nagrody warte kilkadziesiąt tysięcy złotych? Już dziś możesz przystąpić do zabawy i zgłosić się do udziału w konkursie w jednej z trzech kategorii: dekarstwo, blacharstwo i ciesielstwo.

DACH MASTERS to wyjątkowy konkurs branżowy skierowany do dekarzy, blacharzy i cieśli, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności nieco szerszemu gronu odbiorców. Aby wziąć udział w rywalizacji należy przejść przez dwa etapy, które wyłonią zwycięzców w każdej z trzech kategorii.

Pierwszy etap w każdej kategorii wygląda tak samo. W terminie do 30.12.2022r. należy opublikować post z #DACHMASTERS w odpowiedniej grupie branżowej: KUNSZT DEKARSTWA, KUNSZT BLACHARSTWA, KUNSZT CIESIELSTWA, który musi zawierać od jednego do trzech zdjęć jednej pracy wykonanej przez uczestnika.

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikuje się po 5 uczestników z każdej kategorii, którzy do 30 grudnia 2022 r. do godziny 9.00 zbiorą największą liczbę reakcji i komentarzy pod swoim postem. Szczegóły dotyczące punktacji dostępne w regulaminie Konkursu.

Finałowa batalia toczyć się będzie przez dwa dni Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, a zadanie przygotowane przez Komisję Konkursową dotyczyć będzie odpowiednio dla każdej kategorii:

  • Dekarstwo – Montaż pokrycia dachowego wraz z rynną i elewacją
  • Blacharstwo – wykonanie dowolnego elementu dachu/ozdoby/wystroju dachu przy użyciu dostarczonych materiałów
  • Ciesielstwo – Wykonanie konstrukcji dachu według dostarczonego projektu. Technika wykonywania obliczeń jest dowolna, uczestnik może używać komputera ze specjalistycznym oprogramowaniem, smartfonu, lub kalkulatora.

Komisja Konkursowa podczas oceny drugiego etapu weźmie pod uwagę zaawansowanie wykonanych prac, ich jakość oraz estetykę wykonanych detali, kreatywność i zgodność z projektem.

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej gali 15 stycznia 2023 r.

Sponsorem generalnym Konkursu oraz fundatorem nagród o największej wartości jest firma BLACHOTRAPEZ.

Sponsorem srebrnym Konkursu oraz fundatorem dodatkowych nagród jest firma CB COROTOP.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki w walce o nagrody. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu, w tym pełny regulamin, znajdują się w linku poniżej:

Konkurs DACH MASTERS 

Pamiętaj, że im wcześniej zgłosisz swój udział, tym więcej czasu dasz swoim fanom na oddanie głosu.

Do dzieła!!!

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!