Klocki.jpg
Hemar to producent zabawek z tworzyw sztucznych: klocków konstrukcyjnych, pojazdów, zabawek do piasku i gier.

HEMAR – firma z tradycjami – na targach Kids’ Time!

13 lutego 2020

HEMAR – polska firma rodzinna – producent zabawek – na rynku od 38 lat – teraz w nowej odsłonie jako HEMAR Family pojawi się na Targach Kids’ Time.

HEMAR to firma rodzinna założona w 1982 roku, prężnie działająca na rynku w dwóch pokoleniach. Producent zabawek z tworzyw sztucznych: klocków konstrukcyjnych, pojazdów, zabawek do piasku i gier. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników, w tym wykwalifikowanych inżynierów. Sama projektuje wszystkie swoje wyroby i samodzielnie wytwarza narzędzia do ich produkcji. Zabawki Hemar docierają do wielu zakątków świata: od krajów Unii Europejskiej, przez kraje Europy Wschodniej, po Stany Zjednoczone, Kanadę i Australię. Od tego roku pod nową nazwą jako HEMAR Family, zaprasza na targi Kids’ Time do Hali A na stoisko 45.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME. 

(MB)

  Bez tytułu.png [31.22 KB]

Polecane aktualności
21 lutego 2020
Znana na świecie amerykańska marka Bumbleride posiadająca w ofercie ekologiczne wózki dla aktywnych rodzin, w końcu w Polsce!
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy