Klocki.jpg
Hemar to producent zabawek z tworzyw sztucznych: klocków konstrukcyjnych, pojazdów, zabawek do piasku i gier.

HEMAR – firma z tradycjami – na targach Kids’ Time!

13 lutego 2020

HEMAR – polska firma rodzinna – producent zabawek – na rynku od 38 lat – teraz w nowej odsłonie jako HEMAR Family pojawi się na Targach Kids’ Time.

HEMAR to firma rodzinna założona w 1982 roku, prężnie działająca na rynku w dwóch pokoleniach. Producent zabawek z tworzyw sztucznych: klocków konstrukcyjnych, pojazdów, zabawek do piasku i gier. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników, w tym wykwalifikowanych inżynierów. Sama projektuje wszystkie swoje wyroby i samodzielnie wytwarza narzędzia do ich produkcji. Zabawki Hemar docierają do wielu zakątków świata: od krajów Unii Europejskiej, przez kraje Europy Wschodniej, po Stany Zjednoczone, Kanadę i Australię. Od tego roku pod nową nazwą jako HEMAR Family, zaprasza na targi Kids’ Time do Hali A na stoisko 45.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME. 

(MB)

  Bez tytułu.png [31.22 KB]

Polecane aktualności
28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy