Klocki.jpg
Hemar to producent zabawek z tworzyw sztucznych: klocków konstrukcyjnych, pojazdów, zabawek do piasku i gier.

HEMAR – firma z tradycjami – na targach Kids’ Time!

13 lutego 2020

HEMAR – polska firma rodzinna – producent zabawek – na rynku od 38 lat – teraz w nowej odsłonie jako HEMAR Family pojawi się na Targach Kids’ Time.

HEMAR to firma rodzinna założona w 1982 roku, prężnie działająca na rynku w dwóch pokoleniach. Producent zabawek z tworzyw sztucznych: klocków konstrukcyjnych, pojazdów, zabawek do piasku i gier. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników, w tym wykwalifikowanych inżynierów. Sama projektuje wszystkie swoje wyroby i samodzielnie wytwarza narzędzia do ich produkcji. Zabawki Hemar docierają do wielu zakątków świata: od krajów Unii Europejskiej, przez kraje Europy Wschodniej, po Stany Zjednoczone, Kanadę i Australię. Od tego roku pod nową nazwą jako HEMAR Family, zaprasza na targi Kids’ Time do Hali A na stoisko 45.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME. 

(MB)

  Bez tytułu.png [31.22 KB]

Polecane aktualności
20 lutego 2020
Pierwszy dzień Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka zakończyła uroczysta gala wręczenia nagród dla najlepszych produktów. Docenione zostały także stoiska.
20 lutego 2020
Prestiżowe nagrody portalu zabawkowicz.pl rozdane podczas targów KIDS' TIME 2020
20 lutego 2020
Podczas tegorocznej edycji KIDS' TIME Targi Kielce goszczą dziennikarzy z Norwegii, Rosji, Włoch, Niemiec, Szwecji, Anglii, USA i Turcji
20 lutego 2020
KIDS' TIME to jedna z najważniejszych na świecie wystaw branży dziecięcej. Tutaj każdego roku, swoje produkty prezentują najwięksi gracze sektora zabawek, wózków, fotelików, tekstyliów i artykułów dla najmłodszych.
20 lutego 2020
Wprowadzanie wyrobów dla dzieci na rynek polski było głównym tematem debaty polsko-rosyjskiej w ramach forum biznesu
21 lutego 2020
Znana na świecie amerykańska marka Bumbleride posiadająca w ofercie ekologiczne wózki dla aktywnych rodzin, w końcu w Polsce!
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy