as.jpg
Grupa Auto Moto Projekt Wystawcą targów Ekotech.

Grupa Auto Moto Projekt na targach EKOTECH! Zaprezentuje najnowsze pojazdy komunalne

04 kwietnia 2024
Fenomenalny dla branży komunalnej pojazd z koncernu Isuzu Trucks, pojazdy BYD oraz projekt całkowicie elektrycznej śmieciarki, to rozwiązania jakie dostępne będą podczas targów Ekotech od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce na stoisku Grupy Auto Moto Projekt.

Grupa Auto Moto Projekt (Grupa AMP) specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości nadwozi samochodowych klasy Premium. Na tegorocznych targach Ekotech firma przedstawi głównie markę AMP ECOLOGY oraz produkowane pod nią bardzo interesujące pojazdy komunalne.

Zaprezentują projekt całkowicie elektrycznej śmieciarki, jako pierwszy polski producent śmieciarek. Ta śmieciarka posiada własny, niezależny napęd oraz układ zasilania w energię elektryczną. Wyposażona jest w funkcję recovery system zasilania, gwarantuje nawet 8 godzin pracy. Dodatkowo, jako pierwszy producent nadwozi w Polsce, posiada homologację całopojazdową na pojazdy BYD o dmc z zakresu 7,5 do 19 ton wraz z kompletem nadwozi własnej produkcji, takie jak skrzynie, wywrotki, kontenery, śmieciarki, hakowce, bramowce, itp. Na targach zaprezentuje pojazdy BYD ETM 6 - dmc 7,5t oraz ETH 8 - dmc 19t.

Dodatkowo, z dumą zaprezentują fenomenalny dla branży komunalnej pojazd z napędem konwencjonalnym (silnik diesla) z koncernu Isuzu Trucks: Isuzu P75 z nadwoziem hakowym.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska o numerze F16. Odkryjcie razem z nami innowacyjne rozwiązania dla przyszłości motoryzacji komunalnej!

24. edycja targów Ekotech odbędzie się od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce. Wstęp bezpłatny, wystarczy się zarejestrować poprzez stronę: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.