amtra1.jpg

Grupa Amtra wystawcą Future Private Labels Expo. Specjalizuje się w tworzeniu linii produktów chemicznych dla marek własnych

07 sierpnia 2023
Jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone w 100 procentach markom własnym Future Private Labels Expo będzie spotkaniem producentów, dystrybutorów z przedstawicielami sieci handlowych z Polski oraz z zagranicy. Wśród wystawców wydarzenia organizowanego w Centrum Kongresowym Targów Kielce 15 i 16 listopada jest Grupa Amtra, producent i główny przedstawiciel wielu marek na polskim rynku.

Specjaliści Grupy Amtra dbają o to, aby oferowane produkty spełniały rosnące oczekiwania w zakresie jakości oraz były przyjazne dla środowiska. Od początku istnienia firma kładzie nacisk na uczciwe relacje z klientami i dostawcami, co przekłada się na jej stabilność i wiarygodność. Po ponad 30 latach działalności cieszy się zaufaniem szerokiej grupy partnerów biznesowych.

Różnorodny asortyment produktów obejmuje chemikalia do różnych zastosowań, w tym substancje czyszczące, środki dezynfekujące, substancje konserwujące, środki powierzchniowo czynne, środki spieniające i wiele innych. Każdy produkt jest starannie opracowany i poddany rygorystycznym testom, aby zapewnić jego skuteczność i niezawodność.

Grupa Amtra stawia na innowacyjność i dynamiczny rozwój. Eksperci dążą do opracowywania bardziej ekologicznych produktów, minimalizowania wpływu na środowisko naturalne i promowania zrównoważonych praktyk w całym procesie produkcyjnym. Działania firmy są zgodne z najwyższymi standardami regulacyjnymi i troską o bezpieczeństwo pracowników, klientów i społeczności lokalnych.

 

Marka własna od Grupy Amtra na targach Future Private Labels Expo w Kielcach 

Przedsiębiorstwo oferuje usługi produkcji marki własnej. Stwarza możliwości opracowania własnej linii produktów chemicznych, które będą doskonale reprezentować konkretną markę i spełniać oczekiwania klientów. Ponadto przedsiębiorstwa korzystające z usługi mają pełną kontrolę nad procesem produkcji i projektowaniem opakowań, dzięki czemu dostosowują produkty do swojej wizji i strategii rynkowej.

Grupa oferuje kompleksową obsługę w zakresie produkcji pod marką własną, począwszy od konsultacji i opracowania formuły, poprzez testowanie i certyfikację, aż do produkcji i dostawy finalnych produktów. Zespół doświadczonych specjalistów jest gotów wspierać kontrahenta na każdym etapie, aby zapewnić sukces linii produktów.

 

Więcej o Targach Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS EXPO na targikielce.pl/future-private-labels

Firmy, które chcą zostać wystawcami i zaprezentować oferty kupcom z Polski i zagranicy mogą się rejestrować poprzez portalklienta.targikielce.pl

Z kolei rejestracja dla Kupców trwa w Strefie Kupieckiej 

/MŚ/

Polecane aktualności
03 października 2023
Producenci wyrobów mięsnych i przedstawiciele handlu mogą dołączyć  do dyskusji przy Okrągłym Stole podczas Targów Marek Własnych w Kielcach.  To pierwsze i jedyne tego typu wydarzenie branży mięsnej, które otworzy drzwi do nowych możliwości i cennych relacji biznesowych. Zaplanowane zostało na 15 listopada 2023 roku.
03 października 2023
Już można zgłaszać udział do najsmaczniejszego wydarzenia roku, które udowodni, że jakość ma smak, a ten smak jest najlepszy z możliwych! Konkurs Smak Jakości® jest okazją do pokazania, że tylko smaczne, zdrowe i produkowane z prawdziwą pasją wyroby zasługują na miano produktów jakościowych. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2023 roku, na terenie Targów Kielce, podczas Targów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS.
28 września 2023
Konkretne dane o rynku, ocena jakości, opakowania i etykiety, wyzwania związane z produkcją i sprzedażą marek własnych z udziałem przedstawicieli producentów i sieci handlowych - te tematy podejmą eksperci w czasie Forum Marek Własnych. Wydarzenie będzie trwało 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce, jednocześnie z Targami Marek Własnych. 
20 września 2023
Targi Marek Własnych będą prezentacją bardzo różnorodnych produktów z Polski i zagranicy. Wśród wystawców będzie aż 10 firm ze Słowacji. Z kupcami i przedstawicielami sieci handlowych spotkają 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
12 września 2023
15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce producenci i kupcy z Polski i Europy nawiążą biznesowe relacje. Celem tych spotkań jest wprowadzenie nowego produktu na nowe rynki. Ofertę przedsiębiorcom przedstawi Novo-Pak, polski producent opakowań z tworzyw sztucznych.
12 września 2023
Będą to konkurs „Smak Jakości”, Okrągły Stół Branży Mięsnej i Handlu Nowoczesnego oraz wspólna strefa wystawiennicza. – Całe wydarzenie, które odbędzie się 15 i 16 listopada, stanowi świetną okazję do prezentacji oferty i nawiązania relacji biznesowych – mówi Marek Bielski, właściciel agencji Gemini Group, która jest partnerem Targów Marek Własnych.  
12 września 2023
50 procent konsumentów w Europie Centralnej deklaruje kupowanie w sklepach dyskontowych i wybieranie produktów marek własnych – wynika z raportu „State of Grocery in Central Europe 2023: The battle for the new shopper” przygotowanego przez McKinsey & Company.
30 sierpnia 2023
15 i 16 listopada w Targach Kielce to czas marek własnych oraz eksportu. Podczas prelekcji i dyskusji zostaną podjęte tematy, które pomogą planować działania firm obu branż. Warto już teraz kupić bilet i wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących Targom Marek Własnych.