Zdjecie-3.jpeg
Globtechnic Wystawcą tegorocznych targów Enex.

Globtechnic Wystawcą targów Enex! W portfolio firmy znajdują się takie marki jak Victron Energy i Pytes

25 stycznia 2024
Firma Globtechnic to organizacja specjalizująca się w budowaniu systemów ESS - magazynowania energii pozyskanej z zielonej energii, systemów zasilania dla przemysłu morskiego oraz pojazdów specjalistycznych. W portfolio znajdują się produkty marki Victron Energy i Pytes. Zapraszamy na stoisko firmy nr D-47 podczas targów Enex.

Globtechnic korzysta z globalnych źródeł, posiada szeroką gamę dostawców, dzięki czemu jest postrzegana jako solidny partner biznesowy na polskim rynku. Jednym z ważnych elementów oferty firmy jest wsparcie dla klientów. Firma zapewnia fachowe doradztwo w wyborze optymalnego rozwiązania związanego z zasilaniem, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Pracownicy firmy posiadają wiedzę techniczną i doświadczenie, co umożliwia im skuteczne rozwiązywanie problemów, związanych z zasilaniem w energię elektryczną.

W portfolio firmy Globtechnic można znaleźć  m.in. takie marki jak Victron Energy oraz Pytes.

Victron Energy to międzynarodowa firma, specjalizująca się w produkcji innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń, związanych z energią elektryczną. W jej ofercie znajdują się m.in. falowniki, ładowarki, systemy zasilania awaryjnego, systemy ładowania i konwersji energii oraz wiele innych. Produkty Victron Energy wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwalają na zwiększenie wydajności i efektywności energetycznej.

Pytes jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie baterii litowych. Firma Pytes została założona w 2004 roku, zatrudnia ponad 1000 pracowników, którzy obecnie pracują nad budowaniem bardziej ekologicznej przyszłości.

Z produktami firmy Globtechnic będzie można zapoznać się na stoisku nr D-47 podczas Targów Enex od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje bezpłatnaREJESTRACJA

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.