bielski.jpg
- Serdecznie zapraszam do udziału w Targach Marek Własnych, które stanowią świetną okazję do prezentacji oferty i nawiązania relacji biznesowych - zaznacza Marek Bielski, właściciel agencji Gemini Group.

Gemini Group z ciekawymi aktywnościami dla producentów podczas Targów Marek Własnych w Kielcach

12 września 2023
Będą to konkurs „Smak Jakości”, Okrągły Stół Branży Mięsnej i Handlu Nowoczesnego oraz wspólna strefa wystawiennicza. – Całe wydarzenie, które odbędzie się 15 i 16 listopada, stanowi świetną okazję do prezentacji oferty i nawiązania relacji biznesowych – mówi Marek Bielski, właściciel agencji Gemini Group, która jest partnerem Targów Marek Własnych.  

Future Private Labels Expo to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone w 100 procentach markom własnym. 15 i 16 listopada w Targach Kielce producenci i dystrybutorzy spotkają się z przedstawicielami sieci handlowych z Polski oraz z zagranicy. W gronie kupców są przedsiębiorcy m.in. z Polski, Niemiec, Czech, Włoch i Portugalii, a dzięki współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Polską Izbą Handlu oraz Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji zainteresowanie obecnością stale rośnie. Lista wystawców także się wydłuża – stoiska już przygotowują polskie, niemieckie, albańskie, słowackie a nawet estońskie firmy.

 

Wydarzenie wzbogacą aktywności przygotowane przez agencję Gemini Group, która jest jednym z głównych partnerów targów Future Private Labels. - Pierwszą z nich jest konkurs pod nazwą „Smak Jakości”, serdecznie zapraszam do udziału w nim. W jury zasiądą kupcy reprezentujący największe sieci handlowe w Polsce. Będzie to doskonała okazja dla producentów, by zaprezentowali swojej produkty osobom decydującym o zakupach tego asortymentu w swoich sieciach – mówi Marek Bielski, właściciel agencji Gemini Group. - Drugą aktywnością jest Okrągły Stół Branży Mięsnej i Handlu Nowoczesnego. To pierwsze i jedyne tego typu spotkanie łączące producentów przetworów mięsnych z przedstawicielami sieci handlowych. Omówione zostaną m.in. zasady współpracy z sieciami handlowymi. Ważną aktywnością będzie także wspólna strefa wystawiennicza. Da możliwość zaprezentowania Państwa oferty gościom Targów Marek Własnych. Serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu, które stanowi świetną okazję do prezentacji oferty i nawiązania relacji biznesowych -  zaznacza Marek Bielski.  

 

Agencję Gemini Group tworzą uznane media branżowe poświęcone branży spożywczej, mięsnej i wędliniarskiej. Są to portale: mieso.com, foodplace.pl czy miesięcznik „Rzeźnik Polski”, który jest jednym z patronów medialnych Targów Marek Własnych.

Więcej na: geminigroup.pl

 

Więcej o Targach Marek Własnych, które odbędą się 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce na targikielce.pl/future-private-labels  Rejestracja wystawców w zakładce "Dla Wystawców" 

Rejestracja dla Kupców trwa w Strefie Kupieckiej 

 

/MŚ/

Polecane aktualności
03 października 2023
Producenci wyrobów mięsnych i przedstawiciele handlu mogą dołączyć  do dyskusji przy Okrągłym Stole podczas Targów Marek Własnych w Kielcach.  To pierwsze i jedyne tego typu wydarzenie branży mięsnej, które otworzy drzwi do nowych możliwości i cennych relacji biznesowych. Zaplanowane zostało na 15 listopada 2023 roku.
03 października 2023
Już można zgłaszać udział do najsmaczniejszego wydarzenia roku, które udowodni, że jakość ma smak, a ten smak jest najlepszy z możliwych! Konkurs Smak Jakości® jest okazją do pokazania, że tylko smaczne, zdrowe i produkowane z prawdziwą pasją wyroby zasługują na miano produktów jakościowych. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2023 roku, na terenie Targów Kielce, podczas Targów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS.
28 września 2023
Konkretne dane o rynku, ocena jakości, opakowania i etykiety, wyzwania związane z produkcją i sprzedażą marek własnych z udziałem przedstawicieli producentów i sieci handlowych - te tematy podejmą eksperci w czasie Forum Marek Własnych. Wydarzenie będzie trwało 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce, jednocześnie z Targami Marek Własnych. 
20 września 2023
Targi Marek Własnych będą prezentacją bardzo różnorodnych produktów z Polski i zagranicy. Wśród wystawców będzie aż 10 firm ze Słowacji. Z kupcami i przedstawicielami sieci handlowych spotkają 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
12 września 2023
15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce producenci i kupcy z Polski i Europy nawiążą biznesowe relacje. Celem tych spotkań jest wprowadzenie nowego produktu na nowe rynki. Ofertę przedsiębiorcom przedstawi Novo-Pak, polski producent opakowań z tworzyw sztucznych.
12 września 2023
50 procent konsumentów w Europie Centralnej deklaruje kupowanie w sklepach dyskontowych i wybieranie produktów marek własnych – wynika z raportu „State of Grocery in Central Europe 2023: The battle for the new shopper” przygotowanego przez McKinsey & Company.
30 sierpnia 2023
15 i 16 listopada w Targach Kielce to czas marek własnych oraz eksportu. Podczas prelekcji i dyskusji zostaną podjęte tematy, które pomogą planować działania firm obu branż. Warto już teraz kupić bilet i wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących Targom Marek Własnych.
28 sierpnia 2023
Franczyzowa sieć supermarketów spożywczych Intermarché, działającą w ramach Grupy Muszkieterów – największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców, dołączyła do grona kupców Targów Marek Własnych. 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce specjaliści z przedsiębiorstwa będą szukali nowych produktów.