Projekt-bez-nazwy.png
Najnowsze rozwiązania od firmy Synerbia na Ekotech.

FollowX i Followaste – zaawansowane rozwiązania od firmy Synerbia na targach Ekotech

20 marca 2024
W Targach Kielce od 10 do 11 kwietnia najnowsze produkty zaprezentuje firma Synerbia specjalizująca się szeroko rozumianą cyfryzacją gospodarki odpadami. W ofercie jest m.in. oprogramowanie do skutecznego zarządzania odpadami w sektorze przemysłowym oraz system planowania i monitorowania transportów.

Na stoisku firmy Synerbia w trakcie targów Ekotech będzie można zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami przedsiębiorstwa , w tym platformą followX. To zaawansowany system planowania i monitorowania transportów, który jest elastyczny i dopasowuje się do różnych profilów działalności.

Jednym z flagowych produktów jest Followaste, dedykowany gospodarce odpadami przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych. To kompleksowe narzędzie i oprogramowanie, które umożliwia skuteczne zarządzanie odpadami produkcyjnymi w sektorze przemysłowym. Platforma oferuje szereg modułów, w tym magazyn odpadów, obsługę wewnętrznej logistyki odpadowej oraz narzędzia do optymalizacji procesów produkcyjnych. Dzięki Followaste, firmy mogą efektywniej zarządzać swoimi odpadami, minimalizując koszty i wpływając pozytywnie na środowisko.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Synerbia na targach Ekotech, gdzie będzie można bliżej poznać innowacyjne rozwiązania oraz omówić możliwości współpracy. Ekotech odbędzie się od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować poprzez stronę: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.