Kalor Tech DOM.jpg

Firma Kalor – Tech wTargach Kielce

16 lipca 2020
Fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja- najlepsze rozwiązania i fachowe porady podczas Targów Dom.

Firma Kalor – Tech przedstawi urządzenia marki VAILLANT z zakresu pomp ciepła, rekuperacji, fotowoltaiki. Na stoisku będzie można poradzić się w kwestii doboru, montażu i eksploatacji urządzeń grzewczych.

Firma Zajmuje się instalatorstwem grzewczym, m.in. panelami fotowoltaicznymi i pompami ciepła. Marka posiada wieloletnie doświadczenie oraz wachlarz zadowolonych klientów. Do każdego podchodzi indywidualnie oraz stara się sprostać oczekiwaniom podpowiadając, które rozwiązanie jest najlepsze.

W tym samym czasie będą się również odbywać Targi  Zdrowia i Urody, Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, Rękodzieło, Eco Style oraz wydarzenie CK Motors Expo. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Polecane aktualności
31 stycznia 2020

Słyszeliście kiedyś o biżuterii ogrodowej? Jeżeli nie, to na XXVII Ogólnopolskich Targach Budownictwa Mieszkalnego i Wyposażenia Wnętrz będzie okazja, aby bliżej zapoznać się z tym tematem.

10 lutego 2020

CycloVac to jeden z najlepszych na świecie producentów odkurzaczy centralnych. Importerem urządzeń tej marki jest firma Consortes.

05 marca 2020
Firma z 15-letnim doświadczeniem tworzy solidne, praktyczne i energooszczędne rozwiązania. Z pełną ofertą będzie można zapoznać się już podczas XXVII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM.
21 maja 2020
Wydarzenie zostało przeniesione na sierpień tego roku
06 lipca 2020
W nowym kalendarzu Targów Kielce nie mogło zabraknąć ulubionej wystawy kielczan. 22 i 23 sierpnia zapraszamy do DOM-u!
24 lipca 2020
Tegoroczna edycja targów odbędzie się wyjątkowo w sierpniu. Specjaliści z branży ogrodniczej, którzy pojawią się w Kielcach opowiedzą w jaki sposób urządzić balkon czy taras, a także posłużą radą dotyczącą roślinnych trendów. Poznajcie naszych wystawców
27 lipca 2020
Pierwszy raz w historii wydarzenia zostanie wybudowany dom modułowy. Już 22 i 23 sierpnia będzie można obejrzeć go w Targach Kielce
05 sierpnia 2020
Dachy solarne, fotowoltaika, dofinansowania - po prostu Życie na Prąd. Kielecka firma zagości u nas podczas tegorocznej edycji Targów Dom.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy