HUSCUBE.jpg

Firma Huscube na targach budowlanych Dom!

27 lipca 2020
Pierwszy raz w historii wydarzenia zostanie wybudowany dom modułowy. Już 22 i 23 sierpnia będzie można obejrzeć go w Targach Kielce

Niezwykle ciekawie zapowiada się obecność firmy Huscube na tegorocznych targach Dom.
Huscube to gotowe rozwiązania modułowe domów o powierzchni do 35m2, dla osób pragnących przestrzeni, powietrza, słońca i zieleni. Obiekty mieszkalne wykonane w całości z drewna i zaprojektowane w skandynawskim minimalistycznym stylu, tak by posłużyły mieszkańcom przez cały rok.

                                                          huscube2.jpg [172.23 KB]

Marka w swoim asortymencie proponuje pojedyncze obiekty mieszkalne, podwójne i piętrowe. Firma posiada także moduły dla biznesu, takiego jak gastronomia, wolnostojące sklepy czy punkty obsługi. Oferta skierowana jest głównie dla ludzi ceniących oryginalny styl życia i proste, przytulne wnętrza.

                                                           huscube-3.jpg

Zapraszamy na Targi Dom, Ogród i Ty już 22 i 23 sierpnia od godziny 9 do 17.
Wstęp na wydarzenie jest biletowany.

 

                                                                 huscube3.jpg [198.03 KB]

(MZ)

Polecane aktualności
31 stycznia 2020

Słyszeliście kiedyś o biżuterii ogrodowej? Jeżeli nie, to na XXVII Ogólnopolskich Targach Budownictwa Mieszkalnego i Wyposażenia Wnętrz będzie okazja, aby bliżej zapoznać się z tym tematem.

10 lutego 2020

CycloVac to jeden z najlepszych na świecie producentów odkurzaczy centralnych. Importerem urządzeń tej marki jest firma Consortes.

05 marca 2020
Firma z 15-letnim doświadczeniem tworzy solidne, praktyczne i energooszczędne rozwiązania. Z pełną ofertą będzie można zapoznać się już podczas XXVII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM.
21 maja 2020
Wydarzenie zostało przeniesione na sierpień tego roku
06 lipca 2020
W nowym kalendarzu Targów Kielce nie mogło zabraknąć ulubionej wystawy kielczan. 22 i 23 sierpnia zapraszamy do DOM-u!
16 lipca 2020
Fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja- najlepsze rozwiązania i fachowe porady podczas Targów Dom.
24 lipca 2020
Tegoroczna edycja targów odbędzie się wyjątkowo w sierpniu. Specjaliści z branży ogrodniczej, którzy pojawią się w Kielcach opowiedzą w jaki sposób urządzić balkon czy taras, a także posłużą radą dotyczącą roślinnych trendów. Poznajcie naszych wystawców
05 sierpnia 2020
Dachy solarne, fotowoltaika, dofinansowania - po prostu Życie na Prąd. Kielecka firma zagości u nas podczas tegorocznej edycji Targów Dom.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy