HUSCUBE.jpg

Firma Huscube na targach budowlanych Dom!

27 lipca 2020
Pierwszy raz w historii wydarzenia zostanie wybudowany dom modułowy. Już 22 i 23 sierpnia będzie można obejrzeć go w Targach Kielce

Niezwykle ciekawie zapowiada się obecność firmy Huscube na tegorocznych targach Dom.
Huscube to gotowe rozwiązania modułowe domów o powierzchni do 35m2, dla osób pragnących przestrzeni, powietrza, słońca i zieleni. Obiekty mieszkalne wykonane w całości z drewna i zaprojektowane w skandynawskim minimalistycznym stylu, tak by posłużyły mieszkańcom przez cały rok.

                                                          huscube2.jpg [172.23 KB]

Marka w swoim asortymencie proponuje pojedyncze obiekty mieszkalne, podwójne i piętrowe. Firma posiada także moduły dla biznesu, takiego jak gastronomia, wolnostojące sklepy czy punkty obsługi. Oferta skierowana jest głównie dla ludzi ceniących oryginalny styl życia i proste, przytulne wnętrza.

                                                           huscube-3.jpg

Zapraszamy na Targi Dom, Ogród i Ty już 22 i 23 sierpnia od godziny 9 do 17.
Wstęp na wydarzenie jest biletowany.

 

                                                                 huscube3.jpg [198.03 KB]

(MZ)

Polecane aktualności
22 sierpnia 2020
Podczas wydarzenia została zaprezentowana wystawa wyjątkowych samochodów i motocykli. Polska Izba Motoryzacji zorganizowała konferencję, na której poruszone było wiele ciekawych kwestii dotyczących stawek RBH.
22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie
20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności
19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.
19 sierpnia 2020
Jednym z wystawców targów Dom i Ogród jest nowoczesna i niezwykle kreatywna designersko firma G&D Fabryka Mebli.
18 sierpnia 2020
Tegoroczne, ulubione targi kielczan w dużej mierze będą poświęcone tematyce odnawialnych źródeł energii. Życie bez rachunków, najlepsze urządzenia grzewcze, wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne i wykorzystywanie energii słonecznej – to hasła dominujące podczas Targów Dom!
18 sierpnia 2020
Tradycyjnie podczas Targów Dom, Ogród i Ty wystawcy zaprezentują nietuzinkowe produkty dla miłośników stylu i designu. Obowiązkowym punktem będzie w tym roku stoisko z drewnianymi meblami do domu i ogrodu firmy Arkadia.
18 sierpnia 2020
CK Motors Expo po raz pierwszy w Targach Kielce. Miłośników czterech kółek zapraszamy na wystawę zabytkowych, unikatowych i nieszablonowych aut.