ZDJECIE-NR-1.png
Firma BayWa r.e. będzie Wystawcą targów Enex.

Firma BayWa r.e. Solar Systems na Enex 2024! Jako nowość zaprezentowany zostanie system montażowy novotegra na dach płaski III

31 października 2023
Głównym punktem podczas targów Enex na stoisku firmy BayWa r.e. – autoryzowanego dystrybutora PV w Polsce, będzie autorska konstrukcja montażowa novotegra na wszystkie rodzaje dachów. Wśród najnowszych rozwiązań - konstrukcja na dach płaski III. To wszystko od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Polska firma BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o., należy do globalnej spółki BayWa r.e. Jest częścią BayWa Group, działającej na całym świecie od ponad 100 lat, z siedzibami w 44 krajach. Na rynku polskim prowadzi działalność dystrybucyjną jako hurtownia fotowoltaiczna oferując swoje usługi profesjonalnym firmom instalatorskim na terenie całego kraju. W portfolio sprzedażowym firmy można znaleźć moduły PV, falowniki, mikroinwertery, magazyny energii, pompy ciepła, konstrukcje montażowe na dach i na grunt, optymalizatory, a także kable i akcesoria. Firma BayWa r.e. opracowała najefektywniejszy system montażowy na rynku – novotegra. To niezwykle bezpieczny i uniwersalny system montażowy na każdy rodzaj dachu. Całość systemu składa się z 5 elementów, które w różnej wariacji stanowią znakomity system na każdy dach.

W trakcie 26. edycji targów Enex na stoisku firmy BayWa r.e. będzie można poznać najnowsze rozwiązanie marki - konstrukcję na dach płaski III, nazywaną inaczej „the shortcut” wschód-zachód III. To zaciskowy system zbudowany z prefabrykowanych elementów modułowych, co pozwala na układanie modułów w poziomie. Całość konstrukcji składa się z krótkich i gotowych elementów. Do największych zalet rozwiązania należą m.in. nachylenie modułów pod kątem 10 stopni, pozwalające na efektywne wykorzystanie powierzchni dachu oraz dające możliwość instalacji w poziomie, a także układ wschód-zachód modułów, co umożliwia równomierną produkcję energii elektrycznej.

Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii Enex odbędą się od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.