akt.png
Agrex-Eco oferuje szeroką gamę maszyn oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne,

Firma Agrex-Eco na targach Ekotech z szeroką ofertą maszyn i rozwiązań technologicznych

02 kwietnia 2024
Targi Ekotech to doskonała okazja dla firm z branży ekologicznej do nawiązania kontaktów biznesowych oraz znalezienia potencjalnych klientów, którzy stoją przed wyzwaniami związanymi z gospodarką odpadami. Agrex-Eco nie może zabraknąć na tym wydarzeniu, które odbędzie się od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce.

Agrex-Eco kieruje swoją ofertę do osób z wydziałów zajmujących się gospodarowaniem odpadami oraz przedsiębiorców, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań w zakresie gospodarowania odpadami.

Na swoim stoisku, w trakcie targów Ekotech firma zaprezentuje szeroką gamę maszyn oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, w tym m.in.:

  • Eggersmann - rozwiązania dla różnych rodzajów przetwarzania odpadów i recyklingu, w tym rozdrabniacze, przerzucarki do kompostu oraz przesiewacze bębnowe i gwiaździste.
  • AMP Robotics - innowacyjne roboty przemysłowe i systemy sztucznej inteligencji.
  • Matthiessen - maszyny gwarantujące wysoką skuteczność otwierania worków na poziomie powyżej 96%.
  • Macpresse - prasy belujące zapewniające wysoką wydajność i efektywność.
  • PTF Häusser - unikalne rozwiązania zwiększające wydajność pracy owijarki do bel.
  • ANDRITZ - elastyczne rozdrabniacze o szerokim zakresie materiałów wsadowych.
  • Trennso-Technik - producent systemów przesiewających umożliwiających rozdzielanie materiałów ze względu na ich ciężar właściwy.

Zapraszamy serdecznie na stoisko Agrex-Eco podczas Targów Ekotech w Targach Kielce od 10 do 11 kwietnia! Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

Ekotech odbędzie się w tym samym czasie co Targi Autostrada Nowa Infrastruktura, a także biogospodarcze zawody Hackathon.

/MSi/

Polecane aktualności
18 lipca 2024
Wysoka kara grozi za nieuważne segregowanie elektroodpadów. Można tego uniknąć korzystając ze specjalnych punktów zbiórki, bezpłatnego odbioru elektrośmieci z domu lub oddania starego sprzętu w sklepie przy zakupie nowego. O właściwej segregacji odpadów będzie można dowiedzieć się więcej również podczas 25. edycji targów Ekotech w Targach Kielce.
11 lipca 2024
Rocznie, w Unii Europejskiej generowanych jest około 12,6 mln ton odpadów tekstylnych, z czego 5,2 mln ton stanowią zużyta odzież i obuwie. Część tych odpadów jest zbieranych w celu ponownego wykorzystania lub recyklingu. Jak informuje Portal Samorządowy, od 2025 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy, które m.in. mają zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko, a także wpłynąć na redukcję mikroplastiku w oceanach.
03 lipca 2024
Z dniem 1 lipca w życie weszły zapisy mające na celu ograniczenie ilości plastikowych odpadów w Unii Europejskiej. Nakładają one nowe obowiązki na przedsiębiorców i konsumentów w zakresie używania wszelkich opakowań z tworzywa sztucznego.
05 czerwca 2024
Podczas 24. targów Ekotech w Kielcach nagrano inspirującą rozmowę Kuby Pawłowskiego z Moniką Michalską, znaną w sieci jako Pani od odpadów. Poruszono w jej trakcie kluczowe zagadnienia związane z branżą odpadową.
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.