akt.png
Agrex-Eco oferuje szeroką gamę maszyn oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne,

Firma Agrex-Eco na targach Ekotech z szeroką ofertą maszyn i rozwiązań technologicznych

02 kwietnia 2024
Targi Ekotech to doskonała okazja dla firm z branży ekologicznej do nawiązania kontaktów biznesowych oraz znalezienia potencjalnych klientów, którzy stoją przed wyzwaniami związanymi z gospodarką odpadami. Agrex-Eco nie może zabraknąć na tym wydarzeniu, które odbędzie się od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce.

Agrex-Eco kieruje swoją ofertę do osób z wydziałów zajmujących się gospodarowaniem odpadami oraz przedsiębiorców, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań w zakresie gospodarowania odpadami.

Na swoim stoisku, w trakcie targów Ekotech firma zaprezentuje szeroką gamę maszyn oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, w tym m.in.:

  • Eggersmann - rozwiązania dla różnych rodzajów przetwarzania odpadów i recyklingu, w tym rozdrabniacze, przerzucarki do kompostu oraz przesiewacze bębnowe i gwiaździste.
  • AMP Robotics - innowacyjne roboty przemysłowe i systemy sztucznej inteligencji.
  • Matthiessen - maszyny gwarantujące wysoką skuteczność otwierania worków na poziomie powyżej 96%.
  • Macpresse - prasy belujące zapewniające wysoką wydajność i efektywność.
  • PTF Häusser - unikalne rozwiązania zwiększające wydajność pracy owijarki do bel.
  • ANDRITZ - elastyczne rozdrabniacze o szerokim zakresie materiałów wsadowych.
  • Trennso-Technik - producent systemów przesiewających umożliwiających rozdzielanie materiałów ze względu na ich ciężar właściwy.

Zapraszamy serdecznie na stoisko Agrex-Eco podczas Targów Ekotech w Targach Kielce od 10 do 11 kwietnia! Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

Ekotech odbędzie się w tym samym czasie co Targi Autostrada Nowa Infrastruktura, a także biogospodarcze zawody Hackathon.

/MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.