control-info.jpg

Evident Olympus z nową technologią na CONTROL-TECH

08 września 2022
Olympus Scientific Solutions to teraz EVIDENT. Nasze zaangażowanie w tworzenie rozwiązań dla przemysłu pozostaje niezmienione! W naszej ofercie znajdują się te same produkty, rozwiązania i usługi, na których klienci polegają od wielu lat.

Najnowsze metody badań ultradźwiękowych stawiają trzecią generację OmniScan na pierwszym miejscu wśród defektoskopów ultradźwiękowych. Większa wydajność badań, szybsza i łatwiejsza obsługa oraz szersze możliwości wykonywania badań ręcznych jak i zautomatyzowanych (AUT).   OmniScan X3 - zaprojektowany dla liderów w wykonywaniu badań NDT, teraz oprócz funkcji UT, TOFD i Phased Array oferuje także TFM rozwinięty o unikatowy algorytm PCI (phase coherence imaging). Dzięki temu możliwości defektoskopu zostały podniesione na jeszcze wyższy poziom

OmniScan X3 jest zaawansowaną platformą do badań, który w połączeniu z oprogramowaniem i bogatym wyposażeniem umożliwia stworzenie kompleksowego systemu umożliwiającego przeprowadzenie wszelkich badań. Firma EVIDENT oferuje pełny zakres produktów obejmujący, poza defektoskopem, głowice phased array, UT i TOFD, skanery, oprogramowanie do analizy wyników, kalibracje i profesjonalne wsparcie serwisowe jak również konsultacje z fachowcami na każdym etapie inwestycji, dzięki czemu EVIDENT jest profesjonalnym partnerem biznesowym.

https://www.olympus-ims.com/en/phasedarray/omniscan-x3/

Kolejna nowość! Nasza marka stale się rozwija i regularnie wprowadza udoskonalenia w ofercie mikroskopów. Teraz DSX 1000 - nasz w pełni zmotoryzowany mikroskop cyfrowy, z możliwością obserwacji kątowej, wykonywania zdjęć 2D/3D (także w rozdzielczości 4K) -  może być wyposażony w sztuczną inteligencję. Wykorzystanie sieci neuronowych w oprogramowaniu pozwala na automatyczną analizę oraz ocenę zdjęć bez ingerencji operatora. W efekcie czas inspekcji skraca się, a jej wydajność rośnie!

Dodatkowo najlepsza optyka na rynku oraz wyposażenie mikroskopu DSX 1000 w wiele unikatowych funkcji, pozwalają uzyskać obraz próbki o lepszej rozdzielczości i kontraście w porównaniu do mikroskopów konwencjonalnych.

Połączenie szybkości, łatwości obsługi oraz gwarantowanej dokładności i powtarzalności, sprawia, że system DSX 1000 to idealne narzędzie do zastosowań w kontroli jakości, przeprowadzania szczegółowych badań materiałów, urządzeń elektronicznych, metali oraz substancji chemicznych. Dzięki modułowej konstrukcji, użytkownik może dostosowywać system do swoich aktualnych potrzeb.

 

https://www.olympus-ims.com/pl/microscope/dsx/

 

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia Naszego stanowiska na Targach Control-Tech.

 

Polecane aktualności
28 listopada 2022
W piątek, 25 listopada członkowie Klastra Metrologicznego po raz kolejny spotkali się w Targach Kielce. Głównym tematem były doktoraty wdrożeniowe z dziedziny metrologii, które od tego roku mogą realizować pracownicy firm z tej branży we współpracy z uczelniami i instytutami naukowymi. Jest to więc ciekawa możliwość zwłaszcza dla przedsiębiorstw - członków Klastra Metrologicznego.
19 października 2022
Konferencja New Trends in Metrology 2022 zorganizowana w Lublinie przez Politechnikę Lubelską w ramach Polskiej Unii Metrologicznej była okazją do promocji Klastra Metrologicznego oraz przyjęcia do niego nowych członków. Swój akces potwierdziło osiem firm, głównie z Lubelszczyzny.
22 września 2022
Podczas „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce podpisano umowę z dwiema polskimi firmami produkcyjnymi w ramach Klastra Metrologicznego. Celem Klastra jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań metrologicznych polskiemu przemysłowi.
21 września 2022
Drugiego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk. Podczas gali uhonorowano również firmę Smarttech, obchodzącą jubileusz 20-lecia działalności.
20 września 2022
Metrologia rozwiąże wiele problemów przedsiębiorstw – mówiła Katarzyna Borowicz, zastępca dyrektora Departamentu Innowacji i Rozwoju w Głównym Urzędzie Miar podczas seminarium Nauka – Biznes – Gospodarka „Metrologiczne wyzwania przemysłu w globalnej gospodarce”. Wydarzenie miało miejsce w czasie targów Control - Tech w Kielcach.
20 września 2022
Od uderzenia w dzwon, ufundowanego przez firmę HÜTTENES-ALBERTUS Polska z okazji jubileuszu 30 lat działalności Targów Kielce, rozpoczęły się targi branży metalurgicznej. „Przemysłowa jesień” i odbywające się w jej ramach targi: METAL, HEAT TREATMENT, ALUMINIUM&NONFERMET, RECYKLING i CONTROL-TECH potrwają do czwartku 22 września 2022 roku w Targach Kielce.
09 września 2022
Trzeciego dnia Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach podpisana została umowa o współpracy Polskiej Grupy Zbrojeniowej w ramach Klastra Metrologicznego. Aktu podpisania dokonał prezes Targów Kielce dr. Andrzej Mochoń i prezes PGZ Sebastian Chwałek.
09 września 2022
Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa we współpracy z Targami Kielce organizuje seminarium pod tytułem: „Jak skutecznie przeprowadzić transformację cyfrową przedsiębiorstwa produkcyjnego?”. Spotkanie odbędzie się 21 września 2022 roku, w godzinach 10.00-12.00, w sali konferencyjnej (hala E), przy okazji Targów Metal, które rozpoczynają się dzień wcześniej.