1Z6W8710.jpg

Nagrody i wyróżnienia podczas „Przemysłowej jesieni” rozdane!

21 września 2022
Drugiego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk. Podczas gali uhonorowano również firmę Smarttech, obchodzącą jubileusz 20-lecia działalności.

Medale Targów Metal 2022 z rąk Prezesa Targów Kielce dr Andrzeja Mochonia i Przewodniczącej Komisji Konkursowej  dr Justyny Kasińskiej z Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn Politechniki Świętokrzyskiej otrzymały:

 • Firma Huttenes-Albertus Polska za spoiwo do procesu cold-box o zredukowanej emisji substancji szkodliwych i dwutlenku węgla. Żywicę SIPURID 1000P1 oraz Utwardzacz SIPURID 2000HR P2
 • Przedsiębiorstwo Innowacyjne Odlewnictwo Specodlew za Ultrawytrzymałe odlewy o strukturze nanobainitycznej wytwarzane technologią wytapianych modeli
 • Zakłady Górniczo-Metalowe Zębiec za mieszankę bentonitową Active Eco.

Wyróżnienie za zaprawy w minitabletkach 200-250 gr (chrom, żelazo, mangan, nikiel, tytan) trafiło do firmy:

 • PLASTMET

Medal Targów Heat Treatment  2022 za nagrzewnicę indukcyjną wysokiej częstotliwości typu  IHM-6 otrzymała firma:

 • EnergoEl

Medal Targów Control-Tech, za sondę iScan 3D do Laser Trackera RADIAN firmy API Metrology, wspólnie z prezesem Targów Kielce wręczył Przewodniczący Komisji Konkursowej Targów Control-Tech Jacek Świderski. Trafił on do firmy:

 • Smart Solutions.

Obok nagród za produkty, wiceprezes Zarządu Targów Kielce Bożena Staniak oraz manager projektu METAL Piotr Pawelec, wręczyli wyróżnienia i nagrody TOP DESIGN.

WYRÓŻNIENIA TOP DESIGN Targów METAL za atrakcyjny i nowoczesny sposób prezentacji stoiska otrzymały firmy:

 • ASK CHEMICALS
 • BARABASZ
 • JAK
 • HUTTENES - ALBERTUS Polska

NAGRODA TOP DESIGN Targów METAL za elegancję i kompleksowy styl wystąpienia targowego trafiła do firmy:

 • EUROCAST

WYRÓŻNIENIE TOP DESIGN Targów CONTROL-TECH z rąk Joanny Marcjan zastępcy dyrektora wydziału targów oraz Joanny Adamczyk managera projektu Control-Tech trafiło do firmy:

 • Smart Solutions

Nagrodę TOP DESIGN Targów Control-Tech otrzymała z kolei firma:

 • Comtec3d

Na zakończenie gali wręczenia nagród uhonorowano firmę SMARTTECH, świętującą jubileusz 20-lecia działalności. Podziękowanie i nagrodę odebrała Annę Gębarską.

(ŁK)

Polecane aktualności
21 września 2022
Wielu specjalistów z branży odlewniczej wzięło udział w seminarium technicznym Foundry Goes Green w czasie wystawy Metal w Targach Kielce. Mowa była między innymi o korzyściach płynących z pełnej cyfryzacji oraz z odnawialnych źródeł energii.
21 września 2022
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zorganizował seminarium pn. „Jak skutecznie przeprowadzić transformację cyfrową przedsiębiorstwa produkcyjnego?” w trakcie trwającej w Targach Kielce Przemysłowej Jesieni. Prowadzący spotkanie Michał Żelichowski podkreślał, że transformacja cyfrowa to konieczność, ale można ją osiągnąć tylko małymi krokami.
20 września 2022
Pierwszego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce odbyło się posiedzenie katowickiego oddziału Komisji Odlewnictwa Polskiej Akademii Nauk. W jego trakcie wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu im. prof. W. Sakwy na najlepsze prace dyplomowe z zakresu odlewnictwa.
20 września 2022
Od uderzenia w dzwon, ufundowanego przez firmę HÜTTENES-ALBERTUS Polska z okazji jubileuszu 30 lat działalności Targów Kielce, rozpoczęły się targi branży metalurgicznej. „Przemysłowa jesień” i odbywające się w jej ramach targi: METAL, HEAT TREATMENT, ALUMINIUM&NONFERMET, RECYKLING i CONTROL-TECH potrwają do czwartku 22 września 2022 roku w Targach Kielce.
12 września 2022
Nowoczesne technologie przemysłu i obróbka cieplna metali oraz Foundry 4.0 – takie tematy poruszone będą podczas seminarium technicznego Foundry Goes Green, organizowanego podczas Targów METAL, będącego częścią wydarzenia Przemysłowa jesień w Targach Kielce.
10 września 2022
O sytuacji branży odlewniczej w Europie, ekologii i potrzebie spotkań twarzą w twarz rozmawialiśmy z dr. Dr Fynn-Willem Lohe - Sekretarzem Generalnym Europejskiego Stowarzyszenia Odlewników CAEF.
09 września 2022
abas Business Solutions Poland jest częścią globalnej Grupy abas - lidera w dziedzinie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Pracownicy firmy, podczas konferencji towarzyszącej targom METAL, powiedzą na czym polega cyfryzacja produkcji w branży metalurgicznej i optymalizacja 8 kluczowych obszarów.
09 września 2022
Sinkoplex już od 1971 roku dostarcza swym klientom niezawodne urządzenia grzewcze. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją różnego rodzaju grzałek, wytwarzanych z dbałością o najwyższą jakość i wytrzymałość produktu oraz łatwość i bezpieczeństwo jego użytkowania. Dzięki wykorzystywaniu wysokiej klasy materiałów produkcyjnych urządzenia grzewcze osiągają doskonałe parametry.