hej.png
ELTE Group na Ekotech z innowacyjnymi rozwiązaniami.

ELTE Group w gronie Wystawców targów Ekotech

27 marca 2024
Oferta firmy ELTE Group dedykowana jest dla przedstawicieli firm komunalnych oraz jed-nostek samorządu terytorialnego, odpowiedzialnych za zarządzanie gospodarką odpada-mi. W trakcie targów Ekotech zaprezentują m.in. systemy do ważenia odpadów, systemy do śledzenia kontenerów oraz moduł umożliwiający wykrywanie wszelkich nieprawidłowo-ści.

Wśród niezwykle precyzyjnych i innowacyjnych rozwiązań od firmy ELTE Group jakie zaprezentowane zostaną od 10 do 11kwietnia w Targach Kielce podczas targów Ekotech są m.in.

  • Systemy dynamicznego i statycznego ważenia odpadów, umożliwiające precyzyjne rozliczanie masy odbieranych odpadów.
  • Rozwiązania identyfikacji RFID, umożliwiające odczyt i identyfikację pojemników.
  • Monitoringu wizyjnego, służącego do rejestrowania obrazu w formie wideo lub zdjęć.
  • Systemy przeznaczone dla pojemników i kontenerów, umożliwiające śledzenie ich lokalizacji i pomiar napełnienia.

Ponadto, ELTE Group zaprezentują moduł #Arubamu, będący częścią głównego systemu - ICHI System. Moduł ten umożliwia rejestrację i analizę obrazu, co pozwala na dokładne monitorowanie zdarzeń i wykrywanie nieprawidłowości. Przedstawiony zostanie również funkcjonalność TED - Trash Error Detection, umożliwiająca wykrywanie nieprawidłowości w procesie odbioru odpadów poprzez automatyczną analizę przestrzeni wrzutowej.

Zapraszamy na Ekotech od 10 do 11 kwietnia .

Udział w targach jest bezpłatny po rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

 

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.