Ditta.png
Innowacyjne rozwiązania od DITTA-SERIA na Ekotech.

Elementy i systemy wyposażania składowisk oraz punktów PSZOK od DITTA-SERIA na Ekotech

14 marca 2024
Podczas zbliżających się targów Ekotech, od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce na stoisku firmy DITTA-SERIA będzie można zapoznać się z szeroką gamą produktów, które znacząco wpływają na wydajność i efektywność zarządzania odpadami. W ofercie m.in. żelbetowe wagi samochodowe DSB, ładowarki teleskopowe DIECI. a także konstrukcje stalowe.

Przedsiębiorstwo Ditta-Seria to polska firma działająca na rynku od 1992 roku, która łączy nowoczesne rozwiązania ze zdobytą przez lata wiedzą i praktyką wprowadzając konsekwentnie nowe technologie produkcji. Jako Wystawca Ekotech, podczas targów zaprezentują innowacyjne rozwiązania z zakresu wyposażenia składowisk i punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK), kluczowych dla efektywnej funkcji tych miejsc.

Na stoisku firmy DITTA-SERIA będzie można zapoznać się z szeroką gamą produktów, które znacząco wpływają na wydajność i efektywność zarządzania odpadami. Żelbetowe wagi samochodowe DSB stanowią idealne narzędzie do kontroli ilościowych odpadów, zapewniając precyzyjne pomiary niezbędne w procesie zarządzania nimi. Ładowarki teleskopowe DIECI rewolucjonizują wszelkie prace logistyczne oraz transport wewnętrzny w firmach. Dzięki ich zaawansowanej technologii i wszechstronnym możliwościom, procesy magazynowania i transportu stają się znacznie bardziej efektywne i oszczędne.

Na stoisku firmy nie zabraknie także informacji na temat konstrukcji stalowych, które znajdują zastosowanie w budowie hal, magazynów czy wiat. To solidne i trwałe konstrukcje stworzone z myślą o różnorodnych potrzebach branży, gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo, ale także optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia stoiska DITTA-SERIA na Ekotech. Wstęp na targi jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.