bARTESKO.png
Bartesko zaprezentuje najnowszy elektryczny pojazd transportowy na targach Ekotech.

Elektryczny pojazd transportowy i elektryczny ciągnik transportowy z osprzętem komunalnym na targach Ekotech od firmy Bartesko

15 marca 2024
Podczas targów ochrony środowiska i gospodarowania odpadami Ekotech firma Bartesko zaprezentuje najnowszy Elektryczny Pojazd Transportowy EWTW 2.02 z osprzętem komunalnym oraz Elektryczny Ciągnik Transportowy. Wśród nowości m.in. nowa konstrukcja ramy oraz kabiny operatora.

Podczas tegorocznej wystawy Ekotech firma Bartesko będzie prezentować m.in Elektryczny Pojazd Transportowy EWTW 2.02 z osprzętem komunalnym oraz Elektryczny Ciągnik Transportowy. Wśród nowości m.in. nowa konstrukcja ramy oraz kabiny operatora, dająca maksymalny komfort pracy oraz bezpieczeństwo, kolorystyka, elementy wnętrza kabiny wykonane z tworzywa ABS, nowoczesny system szyb przesuwnych. Pojazd napędzany jest silnikiem elektrycznym, bezszczotkowym,o napięciu 80V, bezobsługowym, o mocy znamionowej 10kW z zabezpieczeniem IP65. Wyposażony w system rekuperacji energii. Pojazdy przeznaczone jest do transportu różnego rodzaju materiałów, a po doposażeniu w osprzęt komunalny stanowią idealne rozwiązanie do prac porządkowych, utrzymania czystości. Dodatkowe wyposażenie stanowi m.in. zamiatarka, posypywarka, pług odśnieżny, zestaw do podlewania, zestaw do dezynfekcji, asenizacja, odkurzacz do liści. W naszej ofercie również przyczepy do przewozu kubłów oraz wywozu śmieci.

Bartesko od ponad 50 lat produkuje zabudowy do wózków widłowych, kabiny ciągnikowe, szyby hartowane. Oferta firmy obejmuje także zabudowy do wózków widłowych, kabiny ciągnikowe oraz szyby hartowane. To lider w branży, którego produkty cieszą się uznaniem klientów zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia stoiska Bartesko podczas targów Ekotech od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce.

Wstęp na targi bezpłatny, wystarczy się zarejestrować poprzez stronę: www.targikielce.pl/ekotech

/MSi/

Polecane aktualności
05 czerwca 2024
Podczas 24. targów Ekotech w Kielcach nagrano inspirującą rozmowę Kuby Pawłowskiego z Moniką Michalską, znaną w sieci jako Pani od odpadów. Poruszono w jej trakcie kluczowe zagadnienia związane z branżą odpadową.
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.