Zen-Namur-96-HD.jpg
Elektryczna zamiatarka Glutton®Zen® nowością od firmy Apriva.

Elektryczna zamiatarka Glutton®Zen® nowością na stoisku firmy Apriva podczas targów Ekotech

04 marca 2024
Brudne i zaniedbane ulice to problem z jakim boryka się wiele samorządów. Rozbite elementy, liście i wszelkiego rodzaju odpady to nie tylko zła wizytówka miast, ale również zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców. Sposoby na zwalczenie tego problemu przedstawi na targach Ekotech firma Apriva już od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce.

Jednym z głównych produktów, które firma Apriva zaprezentuje na swoim stoisku w trakcie spotkania branży komunalnej, będzie elektryczna zamiatarka #Glutton®Zen®. To urządzenie, które skutecznie radzi sobie z usuwaniem brudu, szklanych odłamków, liści , a także innych odpadów z ulic i chodników. Dzięki nowej generacji technologii, #GluttonZen porusza się bez trudu po różnych rodzajach nawierzchni, zapewniając czystość niezależnie od warunków. 

Oprócz tego na stoisku firmy APRIVA będzie można zobaczyć inne produkty dedykowane czyszczeniu i utrzymaniu porządku w przestrzeni miejskiej, takie jak elektryczny odkurzacz firmy Glutton, odchwaszczarkę KECKEX czy myjki wysokociśnieniowe zimno/ciepło wodne firmy Annovi Reverberi.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy APRIVA podczas Ekotech w Targach Kielce.

Aby wziąć udział w targach wystarczy się zarejestrować poprzez stronę: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.