ibebe.png
Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu wózek nie zjedzie samoczynnie z żadnej pochyłości chroniąc w ten sposób dziecko przed niebezpieczeństwem.

Elektroniczny wózek na Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka

18 lutego 2020
Wśród targowych nowości znalazł się lekki i poręczny wózek z innowacyjnym hamulcem bezpieczeństwa od ibebe

iBebe i-stop to wielofunkcyjny wózek z unikalnym elektronicznym systemem hamowania i-stop Auto-Braking-System. Celem tego systemu jest powstrzymanie poruszania się wózka, nawet jeśli zapomnisz zastosować hamulec. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu wózek nie zjedzie samoczynnie z żadnej pochyłości chroniąc w ten sposób dziecko przed niebezpieczeństwem.

Stylowy, atrakcyjny i innowacyjny wózek jest łatwy w użyciu. Ergonomiczny i funkcjonalny, sprawdzi się w każdym miejscu. W ofercie firmy znalazł się zestaw z gondolą przeznaczony dla dzieci od 0-9 kg oraz spacerówka od 6 do 36 miesięcy lub do wagi dziecka - 22 kg. Wózek spacerowy wyposażony jest w regulowany podnóżek i regulowaną osłonę przeciwsłoneczną. W komplecie znajduje się torba lub plecak
(w zależności od koloru wózka),folia przeciwdeszczowa, moskitiera, okrycie na nóżki.

Wózki od iBebe są ultralekkie, wyposażone w nowoczesny system hamowania i światła. Zapewnią komfort użytkowania zarówno dziecku jak
i rodzicom.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME.

(MB)

 

Polecane aktualności
20 lutego 2020
Wprowadzanie wyrobów dla dzieci na rynek polski było głównym tematem debaty polsko-rosyjskiej w ramach forum biznesu
21 lutego 2020
Znana na świecie amerykańska marka Bumbleride posiadająca w ofercie ekologiczne wózki dla aktywnych rodzin, w końcu w Polsce!
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy