86716991_190644745372576_2753174792373796864_n.jpg

Ekspertka w dziedzinie trendów i zabawek dla dzieci w Targach Kielce

20 lutego 2020
KIDS' TIME to jedna z najważniejszych na świecie wystaw branży dziecięcej. Tutaj każdego roku, swoje produkty prezentują najwięksi gracze sektora zabawek, wózków, fotelików, tekstyliów i artykułów dla najmłodszych.

Każdego roku, w czasie KIDS’ TIME organizowanych jest wiele merytorycznych spotkań: konferencji, seminariów, prezentacji. Dzięki wsparciu partnerów Targi Kielce goszczą najlepszych specjalistów z całego świata.

Rene Rice, światowej sławy ekspertka w dziedzinie trendów i zabawek dziecięcych poprowadziła wykład „Światowe trendy na rynku zabawek i artykułów dla dzieci”.

Dziennikarka opowiedziała o trendzie na ekologiczne oraz edukacyjne zabawki.
„Zabawki dla waszych dzieci
muszą uczyć je odpowiedzialności za naszą planetę” - twierdzi Reyne.
Podczas swojej prezentacji wyróżniła grupy top produktów:
* zabawki, które komunikują i promują odpowiedzialność społeczną
* produkty, które poruszają tematy zmian klimatycznych
* zabawki wykonane z ekologicznych materiałów
* zabawki powstałe z recyklingu.

Wśród topowych produktów dziennikarka wyróżniła:
* „Clip it”
* Ocean Buddies
* Pull- Along Recycling Truck
* Wonky Fruit& Vegetables
* Green Science by Science 4You
* Playa Playa
* Toy Recycle

Dziennikarka Reyne Rice podczas targów Kid’s Time oprócz prowadzenia wykładów spotyka się z wystawcami i doradza im jak rozwinąć swoje firmy.

 

(MZ)

Polecane aktualności
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy