Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
86716991_190644745372576_2753174792373796864_n.jpg

Ekspertka w dziedzinie trendów i zabawek dla dzieci w Targach Kielce

20 lutego 2020
KIDS' TIME to jedna z najważniejszych na świecie wystaw branży dziecięcej. Tutaj każdego roku, swoje produkty prezentują najwięksi gracze sektora zabawek, wózków, fotelików, tekstyliów i artykułów dla najmłodszych.

Każdego roku, w czasie KIDS’ TIME organizowanych jest wiele merytorycznych spotkań: konferencji, seminariów, prezentacji. Dzięki wsparciu partnerów Targi Kielce goszczą najlepszych specjalistów z całego świata.

Rene Rice, światowej sławy ekspertka w dziedzinie trendów i zabawek dziecięcych poprowadziła wykład „Światowe trendy na rynku zabawek i artykułów dla dzieci”.

Dziennikarka opowiedziała o trendzie na ekologiczne oraz edukacyjne zabawki.
„Zabawki dla waszych dzieci
muszą uczyć je odpowiedzialności za naszą planetę” - twierdzi Reyne.
Podczas swojej prezentacji wyróżniła grupy top produktów:
* zabawki, które komunikują i promują odpowiedzialność społeczną
* produkty, które poruszają tematy zmian klimatycznych
* zabawki wykonane z ekologicznych materiałów
* zabawki powstałe z recyklingu.

Wśród topowych produktów dziennikarka wyróżniła:
* „Clip it”
* Ocean Buddies
* Pull- Along Recycling Truck
* Wonky Fruit& Vegetables
* Green Science by Science 4You
* Playa Playa
* Toy Recycle

Dziennikarka Reyne Rice podczas targów Kid’s Time oprócz prowadzenia wykładów spotyka się z wystawcami i doradza im jak rozwinąć swoje firmy.

 

(MZ)

Polecane aktualności
28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy