Ekotech.jpg
Bogaty program merytorycznych spotkań na Ekotech!

Ekolog dla firm i samorządów! Dwa ciekawe spotkania na targach Ekotech

22 marca 2024
Z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów Eko-Auto oraz firmy Ekolog, w trakcie targów Ekotech zaplanowano dwa spotkania „Ekolog dla firm” oraz „Ekolog dla samorządów” poświęcone m.in. kwestii porzuconych samochodów na ulicach miast oraz audytu środowiskowego.

Pierwszego dnia targów Ekotech, 10 kwietnia odbędzie się panel „Ekolog dla firm”, gdzie poruszane będą kwestie audytów środowiskowych oraz kwestie dot. współczesnych trendów raportowania środowiskowego. Druga część poświęcona zostanie stacjom demontażu pojazdów i punktom skupu złomu oraz tematom dotyczącym dokumentacji środowiskowej i współczesnych regulacji prawnych.

Targi Ekotech, 10 kwietnia, 10.00-14.30, sala konferencyjna F2, hala F

Aby wziąć udział w konferencji należy się zgłosić poprzez stronę: https://www.targikielce.pl/ekotech/wydarzenia-towarzyszace/zglos-udzial-w-konferencji

EKOLOG-DLA-FIRM.png [1.39 MB]

Już 11 kwietnia, drugiego dnia Ekotech zaplanowano panel „Ekolog dla samorządów”, w trakcie którego poruszone zostaną  kwestie związane ze sporządzaniem dokumentów strategicznych dla JST, planowaniem zasobów energetycznych w gminie oraz tematyką radzenia sobie z porzuconymi samochodami na ulicach miast. To spotkanie skierowane głównie do przedsiębiorców m.in. z branży odpadowej i produkcyjnej oraz do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

Targi Ekotech, 11 kwietnia, godz.10.00-14.30,  sala konferencyjna F-2, hala F

Chęć udziału w konferencji należy zgłosić poprzez stronę: https://www.targikielce.pl/ekotech/wydarzenia-towarzyszace/zglos-udzial-w-konferencji

EKOLOG-DLA-SAMORZADOW.jpg [181.27 KB]

Wstęp na targi jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

Polecane aktualności
05 czerwca 2024
Podczas 24. targów Ekotech w Kielcach nagrano inspirującą rozmowę Kuby Pawłowskiego z Moniką Michalską, znaną w sieci jako Pani od odpadów. Poruszono w jej trakcie kluczowe zagadnienia związane z branżą odpadową.
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.