Zdjecie-recomatu-1.png
Nowoczesne rozwiązania od R3 Polska na Ekotech.

Ekoinnowacyjny system do zwrotu opakowań po butelkach PET i puszkach aluminiowych od R3 Polska na targach Ekotech

22 marca 2024
Firma R3 Polska będzie jednym z wystawców tegorocznych targów Ekotech od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce. Główną misją przedsiębiorstwa jest budowanie systemu Smart RVM, motywującego do zwrotu opakowań po napojach.

Głównym celem R3 Polska jest rozwijanie i wdrażanie systemu Smart RVM. Ta zaawansowana technologia ma na celu wspieranie procesu odzysku opakowań po napojach, motywowanie do ich zwrotu oraz edukację społeczeństwa na temat ochrony środowiska. Jednym z głównych produktów oferowanych przez firmę R3 Polska jest Recomat Smart RVM - butelkomat przeznaczony do zbierania puszek aluminiowych oraz opakowań PET. W połączeniu z systemem lojalnościowym RecomApp, oprogramowaniem do zarządzania i raportowania oraz kompleksowym serwisem gwarancyjnym, tworzy on kompleksowy System SMART RVM.

Działalność R3 Polska koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań, które nie tylko ułatwiają proces recyklingu, ale także angażują społeczeństwo w działania proekologiczne poprzez systemy motywacyjne i edukacyjne. Ich udział w targach Ekotech stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania swoich innowacyjnych rozwiązań oraz nawiązania współpracy z innymi firmami i instytucjami z branży ekologicznej.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia stoiska R3 Polska na Ekotech. Wstęp na targi jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych


/MSi/

Polecane aktualności
05 czerwca 2024
Podczas 24. targów Ekotech w Kielcach nagrano inspirującą rozmowę Kuby Pawłowskiego z Moniką Michalską, znaną w sieci jako Pani od odpadów. Poruszono w jej trakcie kluczowe zagadnienia związane z branżą odpadową.
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.