untitled-41.jpg
Pojazdy elektryczne od marki Frugal®.

E-pojazdy marki Frugal® na targach Ekotech! W ofercie pojazdy przemysłowe, pasażerskie i użytkowe

04 marca 2024
Ekotech to okazja do zapoznania się z flotą firmy Frugal®, dla której jednym z głównych priorytetów jest ekologia. To marka tworzona przez ludzi z pasją do elektrycznych pojazdów wolnobieżnych o czym będzie można przekonać się od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce.

Polska marka Frugal® będzie jednym z wystawców na targach Ekotech. W szerokiej ofercie firmy znajduje się elektryczna, lekka flota do logistyki. Jest ona idealna do zastosowania również w obiektach zamkniętych, umożliwia wygodny transport ładunku, a wyjątkowa zwrotność pozwala na zwinne manewrowanie między alejkami. Małe pojazdy elektryczne oferują załadunek od 100 do 500 kg, natomiast dla bardziej wymagających klientów dostępne są elektryczne pojazdy o załadunku od 1000 kg, a nawet 2000 kg. Wszystkie e-pojazdy  marki Frugal® są wyposażone w żelowe, całkowicie bezobsługowe akumulatory, które zapewniają długi czas pracy. Mogą być uzupełnione dodatkowo o różnorodne akcesoria, takie jak elektryczny podnośnik skrzyni, burty otwierane na 3 strony lub kogut ostrzegawczy.

Oferta marki Frugal® jest kompleksowa. Oprócz pojazdów przemysłowych, posiadają również pojazdy pasażerskie, które mogą pomieścić od 2 do 23 osób, terenowe modele oraz pojazdy dedykowane do użytku na polach golfowych. Pojazdy Frugal® znajdują zastosowanie w różnych branżach, takich jak centra logistyczne, magazyny, firmy transportowe, zieleń miejska, ośrodki rekreacyjne oraz w transporcie leśnym.

Więcej o marce Frugal® podczas 24. edycji Ekotech od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce.

Wstęp na targi bezpłatny, wystarczy się zarejestrować poprzez stronę: www.targikielce.pl/ekotech

/MSi/

Polecane aktualności
11 lipca 2024
Rocznie, w Unii Europejskiej generowanych jest około 12,6 mln ton odpadów tekstylnych, z czego 5,2 mln ton stanowią zużyta odzież i obuwie. Część tych odpadów jest zbieranych w celu ponownego wykorzystania lub recyklingu. Jak informuje Portal Samorządowy, od 2025 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy, które m.in. mają zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko, a także wpłynąć na redukcję mikroplastiku w oceanach.
03 lipca 2024
Z dniem 1 lipca w życie weszły zapisy mające na celu ograniczenie ilości plastikowych odpadów w Unii Europejskiej. Nakładają one nowe obowiązki na przedsiębiorców i konsumentów w zakresie używania wszelkich opakowań z tworzywa sztucznego.
05 czerwca 2024
Podczas 24. targów Ekotech w Kielcach nagrano inspirującą rozmowę Kuby Pawłowskiego z Moniką Michalską, znaną w sieci jako Pani od odpadów. Poruszono w jej trakcie kluczowe zagadnienia związane z branżą odpadową.
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.