rejestracja-www.png

Dach Forum – Cała branża pod jednym dachem!

19 lipca 2022
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to największe zgromadzenie wykonawców pokryć dachowych w Polsce. Jeśli chcesz być jego częścią, pokaż swoje produkty pracownikom branży i już dziś zgłoś się do najbliższej edycji wydarzenia!

Dach Forum – 14 i 15 stycznia 2023 w Targach Kielce

Wielkie otwarcie nadchodzącego sezonu budowlanego

Warto być z nami:

  • Mistrzowie dekarstwa, blacharstwa i ciesielstwa w jednym miejscu
  • Najnowocześniejszy sprzęt i technologie na wyciągnięcie ręki
  • Najwięksi producenci, najlepsi fachowcy i uznane autorytety
  • Dziesiątki praktycznych pokazów, szkoleń, prelekcji
  • Konkurs DACH MASTERS

 

DACH FORUM - jedyne takie wydarzenie  branży pokryć dachowych w Polsce. U nas:

  • Znajdziesz fachowca
  • Pokażesz jak właściwie pracować na Twoich produktach
  • Zaprezentujesz techniki pracy
  • Zdobędziesz dystrybutora

 

Zeszłoroczna edycja DACH FORUM zakończyła się ogromnym sukcesem. Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes i  osiągnąć więcej niż inni, nie może Cię zabraknąć na największym w Polsce wydarzeniu dla dekarzy, blacharzy i cieśli!

Chcesz być częścią największego wydarzenia w branży pokryć dachowych w Polsce? Dołącz do Dach Forum!

Nie czekaj. Zapisz się już teraz!

Zapłać mniej i zarezerwuj dobre miejsce. Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2022

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!