FALOWNIKI.PNG
W ofercie firmy AIKO można znaleźć falowniki dla budynków mieszkalnych.

Czyste technologie energetyczne od firmy AIKO na Enex! W ofercie m.in. moduły ABC, ogniwa słoneczne i falowniki

16 stycznia 2024
AIKO - wiodąca firma w sektorze nowych technologii w energetyce dołączyła do grona Wystawców targów Enex! Firma jest globalnym liderem w produkcji systemów do wytwarzania energii słonecznej oraz zintegrowanych rozwiązań. Zapraszamy do Targów Kielce od 7 do 8 lutego, na stoisko firmy AIKO nr. F-2.

Misją AIKO jest wspieranie przekształcenia systemów energetycznych na świecie w kierunku społeczeństwa zeroemisyjnego. Firma skupia się głównie na produkcji w dziedzinie fotowoltaiki i rozwiązań typu „wszystko w jednym” dla różnych scenariuszy. Oferuje klientom ogniwa słoneczne, moduły ABC (All Back Contact), falowniki, magazynowanie energii w akumulatorach, systemy zarządzania energią i wiele innych innowacyjnych rozwiązań.

Założona w 2009 roku marka, zatrudnia już ponad 17000 pracowników na całym świecie, a jej łączne dostawy ogniw słonecznych przekroczyły 100 GW. W roku 2022 firma osiągnęła przychód na poziomie 5 mld $. AIKO posiada oddziały m.in. w Chinach, Japonii, Singapurze, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Polsce, Wielkiej Brytanii. Dzięki temu firma zapewnia klientom szybkie wsparcie techniczne oraz bezpośredni kontakt z lokalnymi przedstawicielami.

AIKO nieustannie dąży do globalnej transformacji w stronę neutralnego węglowo świata, wykorzystując innowacje i najnowocześniejsze technologie. Jej udział w targach Enex stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania najnowszych osiągnięć oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu z interesariuszami, aktywnie przyczyniając się do dalszego rozwoju sektora energetycznego.

Z produktami firmy AIKO będzie można zapoznać się podczas Targów Enex od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje bezpłatna rejestracja

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.