logo brat23.jpg

Części rowerowe od firmy Brat na KIELCE BIKE-EXPO 2020

10 lutego 2020

 

Od szkicu, poprzez projekt graficzny, prototypowanie 3D oraz cały proces produkcyjny - niezmiennie od 1990r., Brat działa zarówno w Polsce, jak i za granicą. Współpracuje z najlepszymi producentami rowerowymi. Ich produkty odznaczają się nie tylko wysoką jakością, ale estetyką wzornictwa z uwzględnieniem najnowszych trendów rynkowych. Ponadto, firma wdraża własne produkty oraz współtworzy indywidualne projekty, służąc fachowym doradztwem i dzieląc się wieloletnim doświadczeniem w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych i obróbki metali. Przekrój oferty zostanie zaprezentowany na KIELCE BIKE-EXPO 2020.

BRAT w pigułce:

 

  • WIELOJĘZYCZNA OBSŁUGA KLIENTA: zagraniczni klienci mogą liczyć na fachową obsługę w jednym z 5 języków obcych jakimi posługują się eksperci.

 

  • NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY: technologia wtrysku 2K, prototypowanie 3D, wytłaczarki, prasy mimośrodowe oraz hydrauliczne i wiele więcej.

 

  • POLSKI KAPITAŁ, SZYBKIE REALIZACJE: Całość procesu produkcji realizowany jest w Polsce co wpływa na szybkość oraz wyższą jakość świadczonych usług

KIELCE BIKE-EXPO 2020 już od 17 do 19 września w Targach Kielce.

(JN)

Polecane aktualności
20 września 2019
Centrum Arbitrażu i Mediacji przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej umożliwia przedsiębiorcom rozwiązywanie sporów gospodarczych w sposób nowoczesny, z uniknięciem konieczności prowadzenia postępowań w sądzie powszechnym.
20 września 2019
Pan Weber Shih odwiedził 10. jubileuszowe Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce BIKE-EXPO.
21 września 2019
Kilkudziesięciu rowerzystów wzięło udział w paradzie, która z Rynku dojechała do Targów Kielce.
21 września 2019
Wieczór pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO upłynął pod znakiem nagród i wyróżnień.
21 września 2019
Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się ponad 500 uczestników!
22 kwietnia 2020
Od poniedziałku znowu można korzystać z parków, lasów i bulwarów. Zatem ponownie możemy wskoczyć na rowery i zrelaksować się w otoczeniu przyrody - oczywiście przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas pandemii.
28 kwietnia 2020
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opublikowała wskazówki techniczne dotyczące tego, jak powinno się zachowywać w trakcie pandemii koronawirusa.
02 czerwca 2020
Sklepy sportowe w dobie pandemii koronawirusa przeżywają prawdziwe oblężenie. Po kilkutygodniowych restrykcjach wprowadzonych przez rząd, wszystko powoli wraca do normalności. Na ulice wyjeżdżają także cykliści.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy