Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
logo brat23.jpg

Części rowerowe od firmy Brat na KIELCE BIKE-EXPO 2020

10 lutego 2020

 

Od szkicu, poprzez projekt graficzny, prototypowanie 3D oraz cały proces produkcyjny - niezmiennie od 1990r., Brat działa zarówno w Polsce, jak i za granicą. Współpracuje z najlepszymi producentami rowerowymi. Ich produkty odznaczają się nie tylko wysoką jakością, ale estetyką wzornictwa z uwzględnieniem najnowszych trendów rynkowych. Ponadto, firma wdraża własne produkty oraz współtworzy indywidualne projekty, służąc fachowym doradztwem i dzieląc się wieloletnim doświadczeniem w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych i obróbki metali. Przekrój oferty zostanie zaprezentowany na KIELCE BIKE-EXPO 2020.

BRAT w pigułce:

 

  • WIELOJĘZYCZNA OBSŁUGA KLIENTA: zagraniczni klienci mogą liczyć na fachową obsługę w jednym z 5 języków obcych jakimi posługują się eksperci.

 

  • NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY: technologia wtrysku 2K, prototypowanie 3D, wytłaczarki, prasy mimośrodowe oraz hydrauliczne i wiele więcej.

 

  • POLSKI KAPITAŁ, SZYBKIE REALIZACJE: Całość procesu produkcji realizowany jest w Polsce co wpływa na szybkość oraz wyższą jakość świadczonych usług

KIELCE BIKE-EXPO 2020 już od 17 do 19 września w Targach Kielce.

(JN)

Polecane aktualności
29 czerwca 2021
Rowery cargo coraz częściej brane są pod uwagę jako realna alternatywa dla samochodów dostawczych w miastach. Według ekspertów, elektryczne jednoślady są nie tylko bardziej ekologiczne, ale też tańsze. Temat ten poruszany był na ostatnim webinarium organizowanym przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe.
21 maja 2021
Coraz popularniejsze na ulicach polskich i zagranicznych miast stają się rowery elektryczne. Targi Kielce we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym zapraszają na webinarium prezentujące możliwości tych nowoczesnych urządzeń.
14 kwietnia 2021
Kielecki ośrodek wystawienniczy i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe zapraszają do udziału w webinarium pn. „Rowery elektryczne – jak działają różne rodzaje silników”. To wydarzenie dedykowane miłośnikom elektrycznych jednośladów, ale i tym, którzy przygodę z takim urządzeniem chcieliby dopiero rozpocząć.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
21 stycznia 2021
Już od czwartku, 28 stycznia ponownie ruszamy z projektem online w ramach wydarzenia Kielce Bike-Expo
19 listopada 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo Online nie zabraknie branżowych webinarów. Wśród tematów znajdzie się bezpieczeństwo, amatorskie sporty rowerowe, odżywianie i wybór najlepszych miejsc do uprawiania turystyki rowerowej.
19 listopada 2020
Podczas zbliżającej się edycji Kielce Bike-Expo Online od 21 do 22 listopada nie zabraknie ciekawych ofert przedstawicieli branży rowerowej, webinarów i rozmów dotyczących wyboru miejsc na rowerowe wypady. Poznaj turystyczne uroki Winnicy.
17 listopada 2020
Turystyka rowerowa w Polsce stała się bardzo popularną formą spędzania czasu wolnego. Dzisiaj wybór roweru jako środka komunikacji jest wyrazem troski o środowisko naturalne, a także o własne zdrowie i racjonalny wypoczynek. Władze gmin i powiatów coraz częściej zauważają pozytywne aspekty turystyki rowerowej, dzięki czemu powstają nowe drogi i szlaki rowerowe.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy