DachForum-srebrny-sponsor-corotop-do-aktualnosci-564x378px.png

Corotop - sponsor srebrny Dach Forum 2023

09 listopada 2022
Marka Corotop to wiodący lider w produkcji specjalistycznych produktów do budowy dachów skośnych. Ten renomowany producent, działający na około 50 rynkach, został Srebrnym Sponsorem II Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM.

Corotop należy do CB S.A., stale stawiając na rozwój, co jest możliwe dzięki krokom podejmowanym przez przedsiębiorstwo. Opolska firma od 2020 roku należy do Grupy Ondura, a w tym roku przyłączyła się do giganta budowlanego – firmy Kingspan. Między innymi dzięki temu marka Corotop może dostarczać produkty najwyższej jakości, o wyśrubowanych standardach, nie zapominając o kontaktach z Kontrahentami oraz wdrażaniu nowych usprawnień w swoich wyrobach.

Pod marką Corotop tworzone są nie tylko trwałe produkty dla Dekarzy, ale również materiały edukacyjno-rozrywkowe. Ich projekt #RoofChallenge cieszy się niemałym zainteresowaniem. Znajdziemy w nim ekipę prawdziwych pasjonatów, którzy na stronie roofchallenge.eu, platformie Youtube oraz Facebook’u tworzą społeczność dekarską otwartą dla każdego zainteresowanego rozwiązaniami dachowymi.

Koniecznie odwiedźcie ich stoisko podczas kolejnej edycji naszych targów aby zapoznać się z asortymentem, w którym znajdziecie wiele produktów do stworzenia trwałego i bezpiecznego dachu nad głową oraz aby poznać ekipę #RoofChallenge!

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!