Kitchen-Condens-7800i-1-cmyk.jpg
Innowacyjność, najwyższa jakość, zaawansowana technologia i komfort - to główne cechy produktów Bosch Home Comfort.

Ciesz się komfortem w Twoim domu dzięki Bosch Home Comfort!

02 lutego 2024
Czołowy producent nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań do ogrzewania, chłodzenia, wentylacji pomieszczeń oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej - Bosch Home Comfort jednym z Wystawców targów Enex! Zapraszamy na stoisko firmy nr F-21.

Bosch Home Comfort wyróżnia się innowacyjnością, najwyższą jakością, zaawansowaną technologią i komfortową obsługą oferowanych produktów. Bogata oferta urządzeń jest dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkowników, łatwych w montażu i eksploatacji, wydajnych energetycznie oraz wyróżniających się doskonałą jakością i nowoczesnym designem, przy jednoczesnym dbaniu o przyjazność dla środowiska.

Pompy ciepła odgrywają kluczową rolę w ofercie firmy, szczególnie w kontekście elektryfikacji jako kluczowego kroku w realizacji celów klimatycznych. Nowoczesne pompy ciepła, takie jak Compress 5800i oraz 6800i AW, są najcichszymi w ofercie, osiągając poziom ciśnienia akustycznego zaledwie 28,5 dB(A) w trybie nocnym, co odpowiada cichemu szelestowi liści w lesie. Urządzenia te oparte są na efektywnym, naturalnym i przyjaznym dla środowiska czynniku chłodniczym R290 (propan), charakteryzującym się niskim potencjałem tworzenia efektu cieplarnianego. Dodatkowo, pompy ciepła te mogą być montowane w modernizowanych budynkach, co czyni je uniwersalnym i ekologicznym rozwiązaniem.

Oferta Bosch Home Comfort obejmuje także gazowe i elektryczne kotły grzewcze, podgrzewacze wody, centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła oraz urządzenia klimatyzacyjne. 

Zapraszamy na stoisko firmy nr F-21, a także do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami, które łączą efektywność energetyczną z dbałością o środowisko.

Targi Enex – 7-8 lutego 2024 rok. Wstęp bezpłatny po rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych-2024

/MSI/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.