Gallery5.jpeg
Marka  powstała w 2004 roku, w San Diego, w Kalifornii.

Bumbleride - marka wózkowa ze słonecznej Kalifonii na targach KIDS' TIME

21 lutego 2020
Znana na świecie amerykańska marka Bumbleride posiadająca w ofercie ekologiczne wózki dla aktywnych rodzin, w końcu w Polsce!

Wózki terenowe, biegowe, gondole, podwójne i z odwracanym siedziskiem „reversible” już na wiosnę 2020 będą dostępne w najlepszych sklepach dziecięcych. Siedziska wykonane są recyklingowych materiałów, powstałych z przetworzonych butelek PET.

Marka  powstała w 2004 roku, w San Diego, w Kalifornii, kiedy to Emily i Matt Reichardt, zainspirowani narodzinami swojej pierwszej córki, zdecydowali o powstaniu Bumbleride, marki, która dotrzyma kroku nawet najbardziej aktywnym rodzinom, marki, która słucha i odpowiada na potrzeby rodziców.

W ofercie Bumbleride znajdziecie Państwo solidne, trwałe wózki, zaprojektowane z myślą o aktywnym spędzaniu czasu, długich spacerach po każdym terenie a nawet bieganiu po plaży!

Wózki zaprezentowane są na stoisku dystrybutora w Polsce: Stokkids, hala D, nr 61.

(MB)

Gallery1.jpeg

EraMB_9591.jpeg

6F6A9061.jpeg

Polecane aktualności
19 lutego 2020
Każdy może poczuć się jak dziecko. Przejechać się w foteliku i ... przeżyć kolizję. Jest to możliwe dzięki symulatorowi dostosowanemu do rozmiarów dorosłego człowieka.
20 lutego 2020
Pierwszy dzień Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka zakończyła uroczysta gala wręczenia nagród dla najlepszych produktów. Docenione zostały także stoiska.
20 lutego 2020
Prestiżowe nagrody portalu zabawkowicz.pl rozdane podczas targów KIDS' TIME 2020
20 lutego 2020
Podczas tegorocznej edycji KIDS' TIME Targi Kielce goszczą dziennikarzy z Norwegii, Rosji, Włoch, Niemiec, Szwecji, Anglii, USA i Turcji
20 lutego 2020
KIDS' TIME to jedna z najważniejszych na świecie wystaw branży dziecięcej. Tutaj każdego roku, swoje produkty prezentują najwięksi gracze sektora zabawek, wózków, fotelików, tekstyliów i artykułów dla najmłodszych.
20 lutego 2020
Wprowadzanie wyrobów dla dzieci na rynek polski było głównym tematem debaty polsko-rosyjskiej w ramach forum biznesu
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy