Gallery5.jpeg
Marka  powstała w 2004 roku, w San Diego, w Kalifornii.

Bumbleride - marka wózkowa ze słonecznej Kalifonii na targach KIDS' TIME

21 lutego 2020
Znana na świecie amerykańska marka Bumbleride posiadająca w ofercie ekologiczne wózki dla aktywnych rodzin, w końcu w Polsce!

Wózki terenowe, biegowe, gondole, podwójne i z odwracanym siedziskiem „reversible” już na wiosnę 2020 będą dostępne w najlepszych sklepach dziecięcych. Siedziska wykonane są recyklingowych materiałów, powstałych z przetworzonych butelek PET.

Marka  powstała w 2004 roku, w San Diego, w Kalifornii, kiedy to Emily i Matt Reichardt, zainspirowani narodzinami swojej pierwszej córki, zdecydowali o powstaniu Bumbleride, marki, która dotrzyma kroku nawet najbardziej aktywnym rodzinom, marki, która słucha i odpowiada na potrzeby rodziców.

W ofercie Bumbleride znajdziecie Państwo solidne, trwałe wózki, zaprojektowane z myślą o aktywnym spędzaniu czasu, długich spacerach po każdym terenie a nawet bieganiu po plaży!

Wózki zaprezentowane są na stoisku dystrybutora w Polsce: Stokkids, hala D, nr 61.

(MB)

Gallery1.jpeg

EraMB_9591.jpeg

6F6A9061.jpeg

Polecane aktualności
24 września 2021
20 lat, 20 edycji i ponad 1000 zgłoszonych produktów, miejsc i inicjatyw – to tylko skrót historii całego konkursu.
23 września 2021
Do 31 października można wybrać faworytów w 11. edycji Plebiscytu czasopisma „Branża Dziecięca”
28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.