Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
krowka0068.JPG
Boże Krówki na targach SACROEXPO

BOŻE KRÓWKI na tegorocznych targach SACROEXPO

10 lipca 2020
Mleczne cukierki z miękkim, ciągliwym nadzieniem. W taki sposób można określić jedne z najbardziej popularnych i lubianych słodyczy - krówki. Podczas 21. edycji targów SACROEXPO, jak co roku będą obecne Boże Krówki.

Boże Krówki potwierdziły swój udział w tegorocznych targach sakralnych, dzięki czemu podzielą się świętością z uczestnikami wydarzenia, którzy będą mogli skosztować dobrego, polskiego produktu. Wszystko to za sprawą myśli przewodniej, jaka towarzyszy twórcom - na odwrocie papierka, w który jest zawinięta krówka, umieszczone są cytaty, z których każdy może wyciągnąć cenne wnioski i refleksje.

Twórcom projektu od początku przyświecała idea stworzenia pysznego i pięknego produktu. W tym celu poszukiwano producenta, który spełni wszystkie kryteria. W ten sposób zdecydowano się na zakład produkcyjny województwie świętokrzyskim, skupujący mleko od okolicznych rolników oraz zatrudniający pracowników z pobliskich wiosek. Determinującymi aspektami była estetyka przygotowania połączona ze smakiem.

Firma zadbała również o szatę graficzną słodyczy, co jeszcze bardziej zachęca do skosztowania produktu. Można też składać spersonalizowane swojego zamówienia na różne okazje. Sieć dystrybucyjna stale się rozwija, przez co punkty sprzedaży umiejscowione są w wielu polskich miastach.

Więcej informacji o Bożych Krówkach znajdą Państwo pod adresem: https://bozekrowki.pl/

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Bożych Krówek podczas 21. edycji Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
29 września 2020
Od ponad 15 lat Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO towarzyszy loteria dla wszystkich osób konsekrowanych, w której nagrodą jest udział w pielgrzymce. 
29 września 2020
Prawosławny Arcybiskup Przemyski i Gorlicki Najprzewielebniejszy Paisjusz w Targach Kielce wręczył wyróżnienia wystawcom, którzy zostali docenieni za wkład w życie religijne
29 września 2020
Otwarta sesja tematyczna dla administratorów obiektów sakralnych, to jedno z wydarzeń towarzyszących Wystawie SACROEXPO. Spotkanie przygotowane zostało przez Forum Współpracy Międzyzakonnej, Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, we współpracy z TUW PZUW i Targami Kielce.
28 września 2020
Kultura to nie tylko przedstawienia teatralne, wyjścia do muzeum czy uczestnictwo w koncertach. Kultura ma wiele wymiarów – a każdy z nich został dotknięty przez pandemię COVID-19. O dylematach dziedzictwa z księdzem Rafałem Dudałą rozmawiają ludzie kultury i sztuki.
28 września 2020
Świętu branży sakralnej towarzyszą merytoryczne spotkania połączone z wartościowymi dyskusjami. Od 10 lat w Targach Kielce odbywają się spotkania służące szkoleniu sekretarzy i ekonomów zakonnych.
28 września 2020
Podczas tegorocznych targów Sacroexpo po raz 16 wręczono wyróżnienia Per Arte Ad Deum. Wśród laureatów znaleźli się Paweł Łukaszewski, Jerzy Jan Skąpski oraz Leszek Sosnowski.
28 września 2020
Podczas otwarcia tegorocznych targów Sacroexpo roku dość nietypowo, podczas jednej uroczystości powitano gości, wręczono wyróżnienia Targów Kielce, a także, już po raz 16 przyznano nagrody PER ARTEM AD DEUM.
28 września 2020
Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO została otwarta po raz 21. Na tegoroczną ekspozycję składa się prezentacja blisko 180 firm z Polski, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Chorwacji, Czech i Stanów Zjednoczonych
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy