DachForum-sponsor-zloty-Pruszynski-Ln-post-1200x627x.png

Blachy Pruszyński Złotym Sponsorem targów Dach Forum!

14 grudnia 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o. to obecnie największy polski producent stalowych pokryć dachowych, elewacyjnych oraz systemów rynnowych. Ta uznana nie tylko w Polsce, ale i Europie marka została Złotym Sponsorem Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM.

Rozpoczęcie produkcji przypada na rok 1985 – od tego czasu wokół pierwszej spółki powstała Grupa Pruszyński w skład której wchodzi ponad 20 firm z Polski i zagranicy. Firma Pruszyński Sp. z o. o. może pochwalić się 37-letnią tradycją i doświadczeniem wykazując przy tym wciąż ogromny potencjał i ciągłe dążenie do rozwoju. Przez ten czas firma dała się poznać jako producent materiałów budowlanych o najwyższych standardach. Jakość wyrobów budowlanych i usług oferowanych przez spółkę potwierdzają liczne prestiżowe wyróżnienia biznesowe, jak choćby Godło „Teraz Polska” XIII edycji konkursu, tytuły Budowlanej Marki Roku i Kreatora Budownictwa, statuetki Top Builder’a, oraz medale BCC.

Z pełną ofertą firmy Pruszyński Sp. z o. o. można będzie zapoznać się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM w dniach 14-15 stycznia 2023 roku. Na stoisku odbędą się pokazy prowadzone m.in. przez Mistrzów Dekarskich i Ambasadorów marki Blachy Pruszyński. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o produktach i usługach firmy znajduje się na stronie www.pruszynski.com.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!