DachForum-partner-strategiczny-Blachotrapez-do-aktualnosci-564x378px.png

Blachotrapez sponsorem strategicznym targów Dach Forum!

15 października 2022
Blachotrapez jest liderem branży pokryć dachowych oraz pionierem wielu nowych rozwiązań. Ta uznana nie tylko w Polsce ale i Europie marka została właśnie sponsorem strategicznym II Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM.

Blachotrapez jest firmą z długimi tradycjami rodzinnymi, której korzenie sięgają 1969 roku. W tym czasie firma przeszła sporą drogę, odkąd z małej firmy dekarskiej z południa Polski stała się wielkim przedsiębiorstwem. Wszystko to było elementem długofalowych decyzji. Dziś firmę tworzy ponad 1200 osób, a Blachotrapez to jedna z najważniejszych polskich spółek, która odnotowała ponad 1 mld zł przychodu ze sprzedaży. Jako rodzinna firma buduje solidne poczucie wspólnoty, dynamicznie rozwijając się na współczesnym, wymagającym rynku. W oparciu o miażdżącą przewagę technologiczną rozszerza swoją ekspansję na rynku branży budowlanej nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Obecnie spółka realizuje kontrakty w ponad 30 krajach na całym świecie. Blachotrapez posiada 10 zakładów produkcyjnych, największą w Polsce własną sieć sprzedaży detalicznej.

Grupę Blachotrapez tworzy parasol marek tj.:

  • KROP – producent systemów rynnowych,
  • BTR Systems – producent pokryć dachowych z kruszywem skalnym,
  • Revolt Energy – dostawca instalacji fotowoltaicznych,
  • GARD – systemy ogrodzeń oraz
  • PVex – hurtownia komponentów PV.  

 

Dla uczestników targów firma przygotowuje nie jedno, a dwa imponujące stanowiska w nowoczesnym stylu architektonicznym. Nie zabraknie nowości i premier produktowych, a także praktycznych porad. Więcej informacji o produktach i usługach firmy znajduje się na stronie www.blachotrapez.eu

Z pełną ofertą firmy Blachotrapez można będzie zapoznać się podczas II Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM w dniach 14-15 stycznia 2023 roku w Targach Kielce. Serdecznie zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!