Lesna-MHS.jpg
Targi Las - Expo potrwają od 17 do 19 marca w Targach Kielce.

Bilety na Las- Expo 2023 już można kupić. Sprawdź godziny otwarcia targów

20 lutego 2023
XXII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO wypełnią prezentacje potężnych maszyn do przewozu drewna, traki, rębaki i rozdrabniacze, a także pilarki – nawet do prac w ogrodzie. Wydarzenie potrwa od 17 do 19 marca w Targach Kielce. Już można kupować bilety. Trwa akredytacja dziennikarzy.  

Specjaliści rynku drzewnego oraz najwięksi producenci maszyn zaprezentują ofertę w czasie Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las – Expo. Wiele maszyn i urządzeń zobaczymy w pracy „na żywo”.

Liczne grono widzów na terenie zewnętrznym Targów Kielce gromadzą prezentacje traków wyprodukowanych przez przedsiębiorstwa Wood – Mizer oraz Inter – Bis. Pilarki taśmowe i tarczowe pokaże Wirex.  W akcji goście targów zobaczą też pilarki znanych marek – Husqvarna, Stihl. Fachowcy będą rzeźbić w drewnie. Ekspozycję Las - Expo dopełnią potężne samochody do przeładunku drewna i maszyny szkółkarskie. Pojazdy oraz zabudowy specjalistyczne zaprezentuje m.in. przedsiębiorstwo MHS.  Krpan pokaże  przyczepy leśne z żurawiem, piło-łuparki w wersji mechanicznej oraz wciągarki.

Nie zabraknie środków ochrony lasu, systemów ochrony przeciwpożarowej oraz artykułów i technologii niezbędnych przy nowych nasadzeniach oraz propozycji dla gospodarki łowieckiej. Prezentacje będą  miały firmy oferujące innowacyjne systemy informatyczne. Wśród wystawców będą też firmy oferujące sadzonki kwiatów, krzewów i drzew – także do ogrodów.

Bilety na Las – Expo 2023 w Targach Kielce  

Bilety na targi już można kupować na stronie targikielce.pl/las-expo  Internetowa sprzedaż trwa do 16 marca. W dni wydarzenia bilety będzie można kupić już w kasach ośrodkach. Warto wcześniej zadbać o bilet, by nie stać w kolejce.  

Została uruchomiona także akredytacja dla dziennikarzy

Ceny biletów wstępu:

  • normalny: 15 zł
  • ulgowy dla młodzieży szkolnej i studenckiej oraz dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób (opiekun bezpłatnie): 10 złGodziny otwarcia targów:

  • piątek, 17 marca 10.00-16.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 15.30)
  • sobota,  18 marca -  9.00-16.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 15.30)
  • niedziela, 19 marca9.00-16.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 15.30)


Dojazd do targów:

  • autobusem MPK - linie: 21, 25 (przystanek Targi Kielce przy ulicy Zakładowej), 54112 (przystanek Batalionów Chłopskich / Zakładowa) - zobacz rozkłady jazdy autobusów MPK Kielce

 

/MŚ/

Polecane aktualności
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.
17 marca 2023
Puchar Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka trafił w tym roku do firmy JAR-MET. Podczas gali wręczono również Złote Medale i wyróżnienia 28. Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz 22. Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.
17 marca 2023
XXVIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH i towarzyszące im targi LAS-EXPO to około 450 firm z całego świata. Rozpoczęciu wydarzenia towarzyszyła oficjalna gala, podczas której głosu udzielił m. in. Wiceprezes Rady ministrów, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk.
16 marca 2023
Setki ciągników  i maszyn są już ustawiane, czyszczone i polerowane, by błyszczeć pełną mocą podczas targów techniki rolniczej Agrotech. Wydarzenie rozpoczyna się już w piątek, 17 marca w Targach Kielce. Trzy dni będzie wypełnione światowymi i polskimi premierami, a także spotkaniami z popularnymi w kraju influencerami branży agro.