biletyaaaa.jpg
II Kongres Ekspansywnych Eksporterów i Forum Marek Własnych odbędą się równolegle z Targami Marek Własnych  w Centrum Kongresowym Targów Kielce 15 i 16 listopada.

Bilety na Kongres Ekspansywnych Eksporterów i Forum Marek Własnych już dostępne!

30 sierpnia 2023
15 i 16 listopada w Targach Kielce to czas marek własnych oraz eksportu. Podczas prelekcji i dyskusji zostaną podjęte tematy, które pomogą planować działania firm obu branż. Warto już teraz kupić bilet i wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących Targom Marek Własnych.

 

Kliknij i kup bilet na Kongres Ekspansywnych Eksporterów i Forum Marek Własnych w Targach Kielce 

 

II Kongres Ekspansywnych Eksporterów to wyjątkowe wydarzenie łączące instytucje publiczne i sektor usług dla eksporterów wraz z przedsiębiorcami – zarówno tymi, którzy już działają za granicą, poszukując nowych rynków, oraz tych, którzy nadal zastanawiają się czy spróbować swoich sił w eksporcie. Skierowane jest do także do tych, którzy oferują różnorodne usługi dla firm eksportowych, jak np. finasowanie, księgowość, prawo, doradztwo, tłumaczenia, logistyka, transport, promocja, marketing. 

W ramach wydarzenia zostaną przeprowadzone specjalistyczne prelekcje i panele dyskusyjne, a także prezentacje usług i rozwiązań w handlu zagranicznym.

Prelegenci Kongresu przedstawią najbardziej perspektywiczne rynki, aktualne analizy biznesowe, trendy sprzedażowe oraz nowe ryzyka i zagrożenia, które pojawiają się w globalnym biznesie. Specjaliści będą analizować współczesne wyzwania w warunkach zmiany czynników makroekonomicznych i destabilizacji międzynarodowej, a szczególnie naruszenia łańcuchów dostaw, które wpływa znacząco na światową gospodarkę. Wskażą, w jaki sposób najszybciej wejść z produktami na nowy rynek zagraniczny. Podczas Kongresu zaprezentowane zostaną przykłady udanych ekspansji na dalekie, wciąż dla wielu z nas egzotyczne kraje.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ PROGRAM KONGRESU EKSPANSYWNYCH EKSPORTERÓW 

 

Forum Marek Własnych to pierwsze w Polsce wydarzenie o charakterze konferencyjnym poświęcone w całości rynkowi produktów private label. Systematycznie rosnący w siłę segment marek własnych to materiał do interesujących analiz przez ekspertów handlu. Podczas wydarzenia prelegenci omówią wyzwania rynku i rolę marek własnych, bieżące statystyki udziału w rynku sprzedaży oraz dalsze prognozy. 

Pierwsze tematy prelekcji to:

  • Marka własna na polskim i europejskim rynku handlu detalicznego
  • Innowacyjne marki własnej. Udział producenta i detalisty w kreowaniu nowej oferty
  • Wyzwania biznesu w obecnych czasach. Rola marki własnej
  • Czy private labels są zagrożeniem dla tradycyjnych brandów?
  • Marki własne sieci handlowych – w jakim kierunku będą się rozwijały


Drugi dzień, 16 listopada będzie oparty o spotkania warsztatowe, na których dyskutowane będą pomysły na innowacje i kreowanie nowej oferty. 

Kliknij i kup bilet na Kongres Ekspansywnych Eksporterów i Forum Marek Własnych w Targach Kielce 

II Kongres Ekspansywnych Eksporterów i Forum Marek Własnych odbędą się równolegle z Targami Marek Własnych  w Centrum Kongresowym Targów Kielce 15 i 16 listopada. Ich organizatorem jest firma Ewa-Bis.

Więcej o kongresie na kongreseksporterow.org

Więcej o Targach Marek Własnych na targikielce.pl/future-private-labels

 

/MŚ/

Polecane aktualności
03 października 2023
Producenci wyrobów mięsnych i przedstawiciele handlu mogą dołączyć  do dyskusji przy Okrągłym Stole podczas Targów Marek Własnych w Kielcach.  To pierwsze i jedyne tego typu wydarzenie branży mięsnej, które otworzy drzwi do nowych możliwości i cennych relacji biznesowych. Zaplanowane zostało na 15 listopada 2023 roku.
03 października 2023
Już można zgłaszać udział do najsmaczniejszego wydarzenia roku, które udowodni, że jakość ma smak, a ten smak jest najlepszy z możliwych! Konkurs Smak Jakości® jest okazją do pokazania, że tylko smaczne, zdrowe i produkowane z prawdziwą pasją wyroby zasługują na miano produktów jakościowych. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2023 roku, na terenie Targów Kielce, podczas Targów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS.
28 września 2023
Konkretne dane o rynku, ocena jakości, opakowania i etykiety, wyzwania związane z produkcją i sprzedażą marek własnych z udziałem przedstawicieli producentów i sieci handlowych - te tematy podejmą eksperci w czasie Forum Marek Własnych. Wydarzenie będzie trwało 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce, jednocześnie z Targami Marek Własnych. 
20 września 2023
Targi Marek Własnych będą prezentacją bardzo różnorodnych produktów z Polski i zagranicy. Wśród wystawców będzie aż 10 firm ze Słowacji. Z kupcami i przedstawicielami sieci handlowych spotkają 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
12 września 2023
15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce producenci i kupcy z Polski i Europy nawiążą biznesowe relacje. Celem tych spotkań jest wprowadzenie nowego produktu na nowe rynki. Ofertę przedsiębiorcom przedstawi Novo-Pak, polski producent opakowań z tworzyw sztucznych.
12 września 2023
Będą to konkurs „Smak Jakości”, Okrągły Stół Branży Mięsnej i Handlu Nowoczesnego oraz wspólna strefa wystawiennicza. – Całe wydarzenie, które odbędzie się 15 i 16 listopada, stanowi świetną okazję do prezentacji oferty i nawiązania relacji biznesowych – mówi Marek Bielski, właściciel agencji Gemini Group, która jest partnerem Targów Marek Własnych.  
12 września 2023
50 procent konsumentów w Europie Centralnej deklaruje kupowanie w sklepach dyskontowych i wybieranie produktów marek własnych – wynika z raportu „State of Grocery in Central Europe 2023: The battle for the new shopper” przygotowanego przez McKinsey & Company.
28 sierpnia 2023
Franczyzowa sieć supermarketów spożywczych Intermarché, działającą w ramach Grupy Muszkieterów – największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców, dołączyła do grona kupców Targów Marek Własnych. 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce specjaliści z przedsiębiorstwa będą szukali nowych produktów.