enex24-equay-540x460-aktualnosci.png
Stacje ładowania samochodów elektrycznych udostępnione dla gości Enex za darmo!

Aż 16 stacji ładowania samochodów elektrycznych dostępnych dla odwiedzających targi Enex! Korzystanie z urządzeń będzie całkowicie darmowe

24 stycznia 2024
Dzięki współpracy z firmą EQUAY na terenie Targów Kielce powstanie kilkanaście punktów ładowania samochodów elektrycznych: 14 stacji AC o mocy 11kW i 2 stacje DC o mocy 30kW. Urządzenia będą dostępne w trakcie trwania targów Enex, od 7 do 8 lutego 2024 roku. Do uruchomienia ładowania potrzebna będzie jedynie rejestracja przez specjalną aplikację.

Każdy posiadacz auta elektrycznego odwiedzający tegoroczną 26. edycję targów Enex będzie mógł bezpłatnie naładować swoje auto! Do dyspozycji gości targowych będzie 16 punktów ładowania samochodów elektrycznych 14 stacji AC o mocy 11kW i 2 stacje DC o mocy 30kW. Ładowarki ulokowane będą na terenie kieleckiego ośrodka wystawienniczego przy bramie nr 3. Aby skorzystać z urządzeń trzeba będzie jedynie zarejestrować się przez specjalną aplikację.

Do dyspozycji gości będą następujące stacje:

  • Alfen Single-S line AC 11kW wyposażonych w gniazda typu 2 – 9 sztuk
  • Alfen Double-Pro line AC 2x11kW wyposażony w dwa gniazda typu 2 – 1 sztuka
  • Stacja Hager AC 2x11kW wyposażony w dwa gniazda typu 2 – 1 sztuka
  • Stacja Gresgying turbo wallbox AC 11kW wyposażona w gniazdo typu 2 – 1 sztuka
  • Stacja Gresgying DC 30kW wallbox wyposażonej w złącze CCS2 – 2 sztuki.

Firma EQUAY z Gdyni to ekspert w elektromobilności, który posiada w swojej ofercie ładowarki i akcesoria do samochodów elektrycznych. Oprócz sprzedaży i serwisu stacji ładujących samochody elektryczne, firma świadczy także usługi w zakresie serwisu i montażu m.in. instalacji i urządzeń elektrycznych.

Dodatkowo, w trakcie targów Enex będzie można dodatkowo zobaczyć najnowsze modele samochodów elektrycznych, a także dowiedzieć się więcej na temat elektryków i elektromobilności. Do Targów Kielce zapraszamy od 7 do 8 lutego 2024 roku.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza REJESTRACJA

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.