image1.jpeg
Jedną z rewolucji marki KING jest śmieciarka automatyczna.

Automatyczna śmieciarka marki KING jedną z nowości na targach EKOTECH!

03 kwietnia 2024
Pojazdy marki KING definiują przyszłość zarządzania odpadami. Jednym z rewolucyjnych rozwiązań jest automatyczna śmieciarka KING 6+1, która zaprojektowana została z myślą o ograniczeniu zbędnej elektroniki. Maszyna zaprezentowana zostanie od 10 do 11 kwietnia podczas targów Ekotech. Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji.

Firma KING to lider w produkcji urządzeń komunalnych, od 18 lat dostarcza rozwiązania, które są synonimem niezawodności, funkcjonalności i użytkowej prostoty. Nadrzędnym celem marki jest oferowanie produktów, które minimalizują ryzyko awarii i maksymalizują efektywność operacyjną. KING specjalizuje się w tworzeniu urządzeń hakowych o udźwigu od 4 do 20 ton oraz bramowych od 4 do 6 ton, dostosowanych do specyficznych potrzeb i wymagań różnorodnych rynków. Urządzenia tej marki nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania użytkowników, stając się niezastąpionymi partnerami w codziennej pracy firm wywożących odpady oraz miejskich i gminnych spółek wywozowych.

Podczas tegorocznych targów marka z dumą zaprezentuje rewolucyjną śmieciarkę automatyczną KING 6+1, która jest wynikiem współpracy z renomowanym tureckim producentem. Ta śmieciarka została zaprojektowana z myślą o ograniczeniu zbędnej elektroniki, co czyni ją niezawodnym partnerem w codziennej pracy. Ciągłe dążenie firmy do funkcjonalności przekłada się na wyjątkową efektywność i trwałość, odpowiadając na rzeczywiste potrzeby branży.

Zapraszamy do odwiedzenia  stoiska KING  na targach "Ekotech", gdzie eksperci chętnie przedstawią pełną gamę naszych innowacyjnych rozwiązań i omówią, jak firma KING może wspierać rozwój wielu przedsiębiorstw, dostarczając rozwiązania, które są niezawodne, ekonomiczne i proste w obsłudze.

Dołącz do wydarzenia i odkryj, dlaczego KING to klucz do przyszłości w branży zarządzania odpadami.

Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

Ekotech odbędzie się w tym samym czasie co Targi Autostrada Nowa Infrastruktura, a także biogospodarcze zawody Hackathon.

/MSi/

 

Polecane aktualności
18 lipca 2024
Wysoka kara grozi za nieuważne segregowanie elektroodpadów. Można tego uniknąć korzystając ze specjalnych punktów zbiórki, bezpłatnego odbioru elektrośmieci z domu lub oddania starego sprzętu w sklepie przy zakupie nowego. O właściwej segregacji odpadów będzie można dowiedzieć się więcej również podczas 25. edycji targów Ekotech w Targach Kielce.
11 lipca 2024
Rocznie, w Unii Europejskiej generowanych jest około 12,6 mln ton odpadów tekstylnych, z czego 5,2 mln ton stanowią zużyta odzież i obuwie. Część tych odpadów jest zbieranych w celu ponownego wykorzystania lub recyklingu. Jak informuje Portal Samorządowy, od 2025 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy, które m.in. mają zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko, a także wpłynąć na redukcję mikroplastiku w oceanach.
03 lipca 2024
Z dniem 1 lipca w życie weszły zapisy mające na celu ograniczenie ilości plastikowych odpadów w Unii Europejskiej. Nakładają one nowe obowiązki na przedsiębiorców i konsumentów w zakresie używania wszelkich opakowań z tworzywa sztucznego.
05 czerwca 2024
Podczas 24. targów Ekotech w Kielcach nagrano inspirującą rozmowę Kuby Pawłowskiego z Moniką Michalską, znaną w sieci jako Pani od odpadów. Poruszono w jej trakcie kluczowe zagadnienia związane z branżą odpadową.
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.