image1.jpeg
Jedną z rewolucji marki KING jest śmieciarka automatyczna.

Automatyczna śmieciarka marki KING jedną z nowości na targach EKOTECH!

03 kwietnia 2024
Pojazdy marki KING definiują przyszłość zarządzania odpadami. Jednym z rewolucyjnych rozwiązań jest automatyczna śmieciarka KING 6+1, która zaprojektowana została z myślą o ograniczeniu zbędnej elektroniki. Maszyna zaprezentowana zostanie od 10 do 11 kwietnia podczas targów Ekotech. Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji.

Firma KING to lider w produkcji urządzeń komunalnych, od 18 lat dostarcza rozwiązania, które są synonimem niezawodności, funkcjonalności i użytkowej prostoty. Nadrzędnym celem marki jest oferowanie produktów, które minimalizują ryzyko awarii i maksymalizują efektywność operacyjną. KING specjalizuje się w tworzeniu urządzeń hakowych o udźwigu od 4 do 20 ton oraz bramowych od 4 do 6 ton, dostosowanych do specyficznych potrzeb i wymagań różnorodnych rynków. Urządzenia tej marki nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania użytkowników, stając się niezastąpionymi partnerami w codziennej pracy firm wywożących odpady oraz miejskich i gminnych spółek wywozowych.

Podczas tegorocznych targów marka z dumą zaprezentuje rewolucyjną śmieciarkę automatyczną KING 6+1, która jest wynikiem współpracy z renomowanym tureckim producentem. Ta śmieciarka została zaprojektowana z myślą o ograniczeniu zbędnej elektroniki, co czyni ją niezawodnym partnerem w codziennej pracy. Ciągłe dążenie firmy do funkcjonalności przekłada się na wyjątkową efektywność i trwałość, odpowiadając na rzeczywiste potrzeby branży.

Zapraszamy do odwiedzenia  stoiska KING  na targach "Ekotech", gdzie eksperci chętnie przedstawią pełną gamę naszych innowacyjnych rozwiązań i omówią, jak firma KING może wspierać rozwój wielu przedsiębiorstw, dostarczając rozwiązania, które są niezawodne, ekonomiczne i proste w obsłudze.

Dołącz do wydarzenia i odkryj, dlaczego KING to klucz do przyszłości w branży zarządzania odpadami.

Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

Ekotech odbędzie się w tym samym czasie co Targi Autostrada Nowa Infrastruktura, a także biogospodarcze zawody Hackathon.

/MSi/

 

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.