KERSHAW-75G3.jpg
Podczas targów Las-Expo będzie można zobaczyć teleskopową podkaszarkę do drzew SkyTrim 75 G3. (fot. auroxmachinery.pl)

Aurox na targach Las – Expo z nowoczesnymi maszynami leśnymi marki Kershaw

23 lutego 2023
Przedsiębiorstwo Aurox potwierdziło obecność na targach gospodarki leśnej Las – Expo, które już od 17 do 19 marca odbędą się w Targach Kielce. Zaprezentuje nowoczesne maszyny marki Kershaw.

Aurox dostarcza systemy do pielęgnacji drzewostanów, nowoczesne maszyny leśne. Oferuje zaplecze serwisowe z flotą mobilnych serwisów i pełnym wsparciem technicznym. Podczas targów Las – Expo w Kielcach zaprezentuje maszyny Kershaw Progress Rail, którego jest wyłącznym przedstawicielem w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Progress Rail służy branży zarządzania roślinnością sprzętem Kershaw do wykonywania trudnych prac konserwacyjnych, zapewniając szybki i łatwy dostęp do miejsc. Maszynami usuwane są drzewa i krzaki dla zakładów użyteczności publicznej, wykonuje się prace związane z kształtowaniem krajobrazu, pól golfowych i zastosowań mieszkaniowych, za ich pomocą wycinane są tereny  do przejazdu.

Nowością Kershaw na Las – Expo będzie model 75 SkyTrim 75 G3. To teleskopową podkaszarka do drzew z gumowymi oponami, przeznaczona do przycinania konarów drzew i roślinności na pasach jezdni, miejscach budowy, drogach itp. w nierównym terenie. SkyTrim jest wyposażony w teleskopowy wysięgnik z włókna szklanego z głowicą tnącą, która może wysunąć się na maksymalną wysokość około 23 metrów od podłoża. SkyTrim 75G3 jest teraz dostępny w wersji zgodnej ze specyfikacjami CE/UE z silnikiem Stage V, który ma być certyfikowany w kraju.

Zobacz, jak pracuje

/MŚ/

Polecane aktualności
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.
17 marca 2023
Puchar Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka trafił w tym roku do firmy JAR-MET. Podczas gali wręczono również Złote Medale i wyróżnienia 28. Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz 22. Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.
17 marca 2023
XXVIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH i towarzyszące im targi LAS-EXPO to około 450 firm z całego świata. Rozpoczęciu wydarzenia towarzyszyła oficjalna gala, podczas której głosu udzielił m. in. Wiceprezes Rady ministrów, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk.
16 marca 2023
Setki ciągników  i maszyn są już ustawiane, czyszczone i polerowane, by błyszczeć pełną mocą podczas targów techniki rolniczej Agrotech. Wydarzenie rozpoczyna się już w piątek, 17 marca w Targach Kielce. Trzy dni będzie wypełnione światowymi i polskimi premierami, a także spotkaniami z popularnymi w kraju influencerami branży agro.