Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
ProX-Zeta-baner-1500x1500-16.jpg

Aljot dołączył do grona wystawców Kielce Bike-Expo online

15 października 2020
Wirtualna odsłona targów Kielce Bike-Expo w Targach Kielce, która odbędzie się od 21 do 22 listopada nabiera rozpędu

Aljot będzie wystawcą internetowej wersji Kielce Bike-Expo. Rodzinna firma powstała w 1992 roku i obecnie jest jednym z największych dystrybutorów części i akcesoriów rowerowych w Polsce. Od 2001 roku, Aljot jest wyłącznym przedstawicielem firmy KENDA będąc jednocześnie dystrybutorem marek: M-WAVE, ABUS, CRAFT, BETO, SMART, O-STAND, TEKTRO, VP, VELO. Firma posiada też własne marki ProX i Xlight.

ProX-Spika-baner-1500x1500-16.jpg [339.70 KB]

Aljot jest firmą z prawie 30-letnią tradycją, z siedzibą w Solcu Kujawskim i jest jednym z największych dystrybutorów części rowerowych w Polsce. W swoim asortymencie ma do zaoferowania wiele uznanych marek jak: Kenda, Beto, Velo, VP i wiele innych. W miarę nabywania doświadczenia i znajomości rynku założona została przez firmę własna marka ProX, która wyróżnia się starannym doborem produktów i świetnym stosunkiem jakości do ceny. ProX zabłysnął na rynku dzięki wprowadzeniu oświetlenia rowerowego typu high-power. Do teraz jego wizytówką są niezawodne lampy rowerowe w atrakcyjnych cenach, jednak ProX to nie tylko oświetlenie rowerowe, a znacznie szersza gama akcesoriów i części rowerowych.

Film promocyjny

Z ofertą firmy szerzej będzie można zapoznać się podczas targów Kielce Bike-Expo online już od 21 do 22 listopada.

(AO)

Polecane aktualności
16 czerwca 2021
Trwa cykl webinariów zorganizowany wspólnie przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe. Na kolejne spotkanie zapraszamy już 25 czerwca.
07 czerwca 2021
Krakowska firma NEUTENO Jacek Ziebura weźmie udział w nadchodzących Międzynarodowych Targach Rowerowych Kielce Bike-Expo.
21 maja 2021
Coraz popularniejsze na ulicach polskich i zagranicznych miast stają się rowery elektryczne. Targi Kielce we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym zapraszają na webinarium prezentujące możliwości tych nowoczesnych urządzeń.
14 kwietnia 2021
Kielecki ośrodek wystawienniczy i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe zapraszają do udziału w webinarium pn. „Rowery elektryczne – jak działają różne rodzaje silników”. To wydarzenie dedykowane miłośnikom elektrycznych jednośladów, ale i tym, którzy przygodę z takim urządzeniem chcieliby dopiero rozpocząć.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
21 stycznia 2021
Już od czwartku, 28 stycznia ponownie ruszamy z projektem online w ramach wydarzenia Kielce Bike-Expo
19 listopada 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo Online nie zabraknie branżowych webinarów. Wśród tematów znajdzie się bezpieczeństwo, amatorskie sporty rowerowe, odżywianie i wybór najlepszych miejsc do uprawiania turystyki rowerowej.
19 listopada 2020
Podczas zbliżającej się edycji Kielce Bike-Expo Online od 21 do 22 listopada nie zabraknie ciekawych ofert przedstawicieli branży rowerowej, webinarów i rozmów dotyczących wyboru miejsc na rowerowe wypady. Poznaj turystyczne uroki Winnicy.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy