10-Fun-Building-Block-Projects.png
AKE TECHNOLOGIES w gronie wystawców targów Ekotech!

AKE-TECHNOLOGIES z najnowszymi rozwiązaniami, które pozwolą sprostać wyzwaniom związanym z wprowadzeniem systemu kaucyjnego

02 kwietnia 2024
System kaucyjny w Polsce ma umożliwić skuteczniejsze zarządzanie opakowaniami i wpłynąć na promowanie recyklingu. W związku z tym, firma AKE-TECHNOLOGIES, lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu recyklingu zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Ekotech już od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce.

AKE-TECHNOLOGIES na Ekotech wystąpi ze swoimi najnowszymi osiągnięciami, w tym m.in. modułowym automatem zwrotnym. Jest to rozwiązanie dedykowane sieciom handlowym, operatorom systemu kaucyjnego, producentom oraz wszystkim zainteresowanym działaniem systemu kaucyjnego. Dzięki innowacyjnej technologii odczytu kodów kreskowych, automat przeprowadza skomplikowany proces sortowania, prasowania i przechowywania opakowań, co przyczynia się do zwiększenia efektywności całego procesu recyklingu.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska AKE-TECHNOLOGIES podczas Targów EKOTECH, aby dowiedzieć się więcej o przyszłości recyklingu i innowacyjnych rozwiązaniach w zarządzaniu opakowaniami.

Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

Ekotech odbędzie się w tym samym czasie co Targi Autostrada Nowa Infrastruktura, a także biogospodarcze zawody Hackathon.

/MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.