fffff.jpg
Formacja Fenomen, czyli Artur i Marcin, którzy wspólnie prowadzą na portalu YouTube kanał MasaSquad, będą w sobotę, 9 marca, na targach Agrotech.

Agrotech 2024. Plejada popularnych rolników przez trzy dni w Targach Kielce

23 lutego 2024
Weronika i Marlena Załoga, Rolnik NIEprofesjonalny, Rolnik na każdą okazję, MafiaSolec Team, Świętokrzyski Rolnik, Formacja Fenomen, Pudzian i wielu znanych z sieci będzie gościło przez trzy dni, od piątku, 8 marca, do niedzieli, 10 marca na targach Agrotech w Kielcach. Sprawdź, gdzie ich spotkasz.

Spotkanie z  dwoma znanymi influencerami odbędzie się w sobotę, 9 marca o godzinie 12 w kapsule E-3 w hali E Targów Kielce. Gośćmi będą Rolnik NIEprofesjonalny oraz Rolnika na każdą okazję. Gospodarzy będzie można też spotkać w niedzielę na stoisku firmy Swimer, w hali B.

Więcej: Agrotech 2024 w Kielcach. Spotkaj się z Rolnikiem NIEprofesjonalnym i Rolnikiem na każdą okazję

MafiaSolec Team w agrotechowej Strefie Youtuberów 

Wielu znanych w sieci będzie można spotkać także w Strefie Youtuberów przez wszystkie trzy dni targów rolniczych w Kielcach. Targi Kielce przygotowują ją w hali H wspólnie z firmami Hyperin i Top Nasiona. Będzie tu można spotkać m.in. całą ekipę MST - Mafia Solec Team. Ich kanały w mediach społecznościowych liczą w sumie ponad milion subskrypcji.

GR. Załoga oraz Świętokrzyski Rolnik każdego dnia Agrotechu

Przez trzy dni Agrotechu w Targach Kielce spotkać będzie można popularne siostry Weronikę i Marlenę, czyli GR. Załoga. Ich filmy na YouTubie mają milionowe wyświetlenia, a kanał subskrybuje ponad 124 tysiące internautów. Liczba obserwujących je na Instagramie przekracza 169 tysięcy.

Trzy dni na Agrotechu gości też Tomasz Klimkowski, znany z Instagrama i TikToka jako swietokrzyskirolnik. Tomasz zyskał także popularność po udziale w telewizyjnym show Rolnik szuka żony. Będzie można go spotkać w piątek i niedzielę na stoisku firmy Agro Wanicki, a w sobotę na eAgronom. Jego profil na Instagramie śledzi 60 tysięcy obserwujących, zaś na TikToku – prawie 23 tysiące.

Pudzian na stoisku Swimer podczas targów Agrotech 

W sobotę, 9 marca na stoisku firmy Swimer zagości Mariusz Pudzianowski. Popularny zawodnik MMA jest także właścicielem gospodarstwa rolnego. Od godziny 11 w hali H przybije piątkę i opowie o swojej pracy także w sadach.

Formacja Fenomen nakręci teledysk w Targach Kielce 

Także sobotę w Targach Kielce Formacja Fenomen spod Lublina będzie kręciła teledysk do utworu o rolnictwie. Do udziału zaprasza wszystkich chętnych, których spotka w halach Targów Kielce. Formację tworzą Artur i Marcin, wspólnie prowadzą na portalu YouTube kanał MasaSquad, który subskrybuje 80 tysięcy użytkowników, zaś ponad 60 tysięcy internautów śledzi ich na TikToku. - Będziemy pojawiać się na wszystkich stoiskach, chętnie zrobimy sobie fotki ze zwiedzającymi – zapowiada.

Farming Simulator w piątek i sobotę 

Na tym nie koniec atrakcji – w piątek i w sobotę w godzinach od 12 do 17 będzie można zagrać w popularny Farming Simulator. W sali konferencyjnej G1 w hali G są przygotowane interaktywne stanowiska, które pozwolą zanurzyć się w wirtualny świat rolnictwa.

Targi techniki rolniczej Agrotech i targi przemysłu drzewnego Las-Expo potrwają trzy dni, od piątku, 8 marca do niedzieli, 10 marca w Targach Kielce. 

Bilety na targikielce.pl/agrotech

Wszystkie informacje dla zwiedzających: Bilety na targi Agrotech 2024 już dostępne. Kup i nie czekaj w kolejce do kas! [godziny otwarcia, mapa]

/MŚ/

 

 

 

 

Polecane aktualności
11 marca 2024
29. edycja targów Agrotech oraz 23. targi Las-Expo zapisują się jako rekordowe pod względem liczby osób zwiedzających. Od 8 do 10 marca Targi Kielce gościły blisko 71 tysięcy osób z Polski i zagranicy, to o około 2 tysiące więcej niż w ubiegłym roku. Znacznie więcej było też wystawców. Ofertę zaprezentowało 520 firm z 17 krajów, zaś w poprzedniej - 450 z 15 państw. Co było wyróżnikiem wydarzenia to bogactwo rozwiązań rolnictwa precyzyjnego.
10 marca 2024
Targi Techniki Rolniczej Agrotech oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO przyciągnęły tłumy z całego kraju. Najbardziej kusił blask najnowszych technologii. Trzydniowy program targów był nasycony spotkaniami ze osobami z rolniczych programów oraz popularnymi youtuberami.
10 marca 2024
Kiedy rolnicy, a więc i dystrybutorzy maszyn mogą się spodziewać puli pieniędzy z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na zakup ciągników i sprzętów? Kiedy kolejny nabór na rolnictwo 4.0? To były najważniejsze pytania zadawane specjalistom z ProInvest Karolinie Szałas i Grzegorzowi Przysusze w czasie szkolenia, które przeprowadzili na targach Agrotech.
10 marca 2024
Znany polski rolnik, TikToker i uczestnik programów telewizyjnych odwiedził 29. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej! Na stoisku firmy Wanicki Agro poprowadził konkurs z rolnictwa precyzyjnego, które stało się absolutnym hitem wśród nowości na tegorocznych Targach AgroTech.
10 marca 2024
- Tyle robisz dla rolnictwa i tak pięknie dziś o nim mówiłeś, że jest to absolutnie zasłużone odznaczenie – mówił minister rolnictwa Czesław Siekierski przekazując prezesowi Andrzejowi Mochoniowi odznakę honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”. Medal otrzymał także Kamil Perz, dyrektor projektu Agrotech w Targach Kielce.
10 marca 2024
520 firm z 17 krajów przywiozło do kieleckiego ośrodka wystawienniczego ofertę najnowocześniejszych maszyn, technologii i środków produkcji. Okazja, żeby zobaczyć sprzęt rolniczy jeszcze dziś do 17.00
09 marca 2024
Targi Agrotech 2024 to doskonała okazja, aby spotkać znane z sieci oraz telewizyjnych programów osoby związane z branżą rolniczą. Wielu fanów przyciągnęło spotkanie z popularnymi Youtuberami - Rolnikiem Nieprofesjonalnym i Rolnikiem na każdą okazję. Goście opowiedzieli o swoich działaniach w sieci oraz o tym, dlaczego odwiedzanie targów jest dla nich wartościowym doświadczeniem zawodowym. Zdradzili także, że filmy, które publikują w sieci często nagrywają i montują podczas pracy w polu.
09 marca 2024
29. Międzynarodowym Targom Techniki Rolniczej AGROTECH towarzyszyła uroczysta inauguracja Klastra Ogrodnictwo Przyszłości. Podczas oficjalnego podpisania listu intencyjnego przez członków oraz założycieli klastra, zaprezentowano także cele tej nowatorskiej w branży ogrodniczej inicjatywy.