agrotech2024-Rolnicy.jpg
Na spotkanie z Rolnikiem NIEprofesjonalnym i Rolnikiem na każdą okazję może przyjść każdy zwiedzający targi Agrotech.

Agrotech 2024 w Kielcach. Spotkaj się z Rolnikiem NIEprofesjonalnym i Rolnikiem na każdą okazję

15 lutego 2024
Każdy zwiedzający targi rolnicze w Kielcach będzie mógł porozmawiać z popularnymi influencerami - Michałem Nowackim i Kamilem Marunowskim w sobotę, 9 marca o godzinie 12 w kapsule E-3 w hali E Targów Kielce.

Targi rolnicze Agrotech w Kielcach to trzy dni poświęcone najnowszym technologiom dla gospodarstw rolnych oraz okazja do rozmów z najpopularniejszymi rolnikami w kraju. Wśród gości będą Rolnik NIEprofesjonalny i Rolnik na każdą okazję. 

Pod pseudonimem Rolnik NIEprofesjonalny kryje się Michał Nowacki, który prowadzi gospodarstwo w Borach Tucholskich w województwie Kujawsko-Pomorskim. Michał zdobył popularność na portalach Facebook i Instagram, ale największe grono obserwatorów zgromadził na YouTubie. Jego filmy mają nawet setki tysięcy wyświetleń, a profil subskrybuje prawie 53 tysiące osób. – Bywałem na targach Agrotech w poprzednich latach. Zawsze to była okazja, aby zobaczyć najnowsze maszyny i spotkać osoby oglądające moje filmy. To zawsze są sympatyczne i ciekawe chwile. Zapraszam na Agrotech – podkreśla Michał Nowacki.

Z kolei Rolnik na każdą okazję to Kamil Marunowski, który prowadzi gospodarstwo z hodowlą trzody na Kujawach. Rolnik zyskał popularność na TikToku - jego filmy mają milionowe wyświetlenia. – Agrotech to dla mnie nowość. Po raz pierwszy przyjadę na targi rolnicze do Kielc. Już nie mogę się doczekać spotkania ze zwiedzającymi. Porozmawiamy o tym, co dzieje się w naszej branży, co nas trapi, albo po prostu poobgadujmy sąsiadów – zaprasza z humorem Rolnik na każdą okazję.

Spotkanie z Rolnikiem NIEprofesjonalnym i Rolnikiem na każdą okazję odbędzie się w sobotę, 9 marca o godzinie 12 w kapsule E-3 w hali E Targów Kielce. Przyjść i porozmawiać może każdy zwiedzający Agrotech. 

Targi techniki rolniczej Agrotech i targi przemysłu drzewnego Las-Expo potrwają trzy dni, od piątku, 8 marca do niedzieli, 10 marca w Targach Kielce. 

Bilety na targikielce.pl/agrotech

Wszystkie informacje dla zwiedzających: Bilety na targi Agrotech 2024 już dostępne. Kup i nie czekaj w kolejce do kas! [godziny otwarcia, mapa]

/MŚ/

Polecane aktualności
11 marca 2024
29. edycja targów Agrotech oraz 23. targi Las-Expo zapisują się jako rekordowe pod względem liczby osób zwiedzających. Od 8 do 10 marca Targi Kielce gościły blisko 71 tysięcy osób z Polski i zagranicy, to o około 2 tysiące więcej niż w ubiegłym roku. Znacznie więcej było też wystawców. Ofertę zaprezentowało 520 firm z 17 krajów, zaś w poprzedniej - 450 z 15 państw. Co było wyróżnikiem wydarzenia to bogactwo rozwiązań rolnictwa precyzyjnego.
10 marca 2024
Targi Techniki Rolniczej Agrotech oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO przyciągnęły tłumy z całego kraju. Najbardziej kusił blask najnowszych technologii. Trzydniowy program targów był nasycony spotkaniami ze osobami z rolniczych programów oraz popularnymi youtuberami.
10 marca 2024
Kiedy rolnicy, a więc i dystrybutorzy maszyn mogą się spodziewać puli pieniędzy z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na zakup ciągników i sprzętów? Kiedy kolejny nabór na rolnictwo 4.0? To były najważniejsze pytania zadawane specjalistom z ProInvest Karolinie Szałas i Grzegorzowi Przysusze w czasie szkolenia, które przeprowadzili na targach Agrotech.
10 marca 2024
Znany polski rolnik, TikToker i uczestnik programów telewizyjnych odwiedził 29. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej! Na stoisku firmy Wanicki Agro poprowadził konkurs z rolnictwa precyzyjnego, które stało się absolutnym hitem wśród nowości na tegorocznych Targach AgroTech.
10 marca 2024
- Tyle robisz dla rolnictwa i tak pięknie dziś o nim mówiłeś, że jest to absolutnie zasłużone odznaczenie – mówił minister rolnictwa Czesław Siekierski przekazując prezesowi Andrzejowi Mochoniowi odznakę honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”. Medal otrzymał także Kamil Perz, dyrektor projektu Agrotech w Targach Kielce.
10 marca 2024
520 firm z 17 krajów przywiozło do kieleckiego ośrodka wystawienniczego ofertę najnowocześniejszych maszyn, technologii i środków produkcji. Okazja, żeby zobaczyć sprzęt rolniczy jeszcze dziś do 17.00
09 marca 2024
Targi Agrotech 2024 to doskonała okazja, aby spotkać znane z sieci oraz telewizyjnych programów osoby związane z branżą rolniczą. Wielu fanów przyciągnęło spotkanie z popularnymi Youtuberami - Rolnikiem Nieprofesjonalnym i Rolnikiem na każdą okazję. Goście opowiedzieli o swoich działaniach w sieci oraz o tym, dlaczego odwiedzanie targów jest dla nich wartościowym doświadczeniem zawodowym. Zdradzili także, że filmy, które publikują w sieci często nagrywają i montują podczas pracy w polu.
09 marca 2024
29. Międzynarodowym Targom Techniki Rolniczej AGROTECH towarzyszyła uroczysta inauguracja Klastra Ogrodnictwo Przyszłości. Podczas oficjalnego podpisania listu intencyjnego przez członków oraz założycieli klastra, zaprezentowano także cele tej nowatorskiej w branży ogrodniczej inicjatywy.