429477574-778926697623631-2356805572929321376-n.jpg

Znani na Targach AGROTECH 2024

09 marca 2024
Targi Agrotech 2024 to doskonała okazja, aby spotkać znane z sieci oraz telewizyjnych programów osoby związane z branżą rolniczą. Wielu fanów przyciągnęło spotkanie z popularnymi Youtuberami - Rolnikiem Nieprofesjonalnym i Rolnikiem na każdą okazję. Goście opowiedzieli o swoich działaniach w sieci oraz o tym, dlaczego odwiedzanie targów jest dla nich wartościowym doświadczeniem zawodowym. Zdradzili także, że filmy, które publikują w sieci często nagrywają i montują podczas pracy w polu.
W sobotę w Targach Kielce obecni byli influencerzy z całej Polski, m.in. Weronika i Marlena z GR. Załoga, Formację Fenomen, oraz znani z sieci ekipa MST – Mafia Solec Team czy Sołtys Lubelszczyzny. AGROTECH odwiedził też sportowiec, Mariusz Pudzianowski.
 
Dużym zainteresowaniem cieszyli się uczestnicy popularnego programu telewizyjnej Jedynki: Grzegorz Bardowski z drugiej edycji, Tomek Klimkowski z dziewiątej edycji, a także Kamila Boś z ósmej edycji tego hitu TVP1. 
Grzegorza Bardowskiego podczas sobotniego Agrotechu w Kielcach można było spotkać na stoisku firmy GoudenKorrel S.A. produkującej nawozy wieloskładnikowe wytwarzane z drogocennego polihalitu. 
Zapytany o to, co mu się podoba na targach w Kielcach Grzegorz przyznał, że zdecydowanie atmosfera jest tutaj niesamowita. Zachęcał także do odwiedzenia wystawy.
- Warto tutaj przyjechać ze względu na nowe technologie, jakie są prezentowane i rozwiązania, z których można zaczerpnąć w pracy w swoim gospodarstwie. Ich wykorzystanie zdecydowanie zwiększy wydajność i efektywność. Pomocą i radą służą przedstawiciele wielu firm, którzy chętnie doradzą każdemu - mówił Grzegorz Bardowski.
Tomek Klimkowski gościł na targach Agrotech przez wszystkie trzy dni. Spotkać go można było na stoisku firmy eAgronom, która pomaga rolnikom uzyskać dodatkowe źródło dochodu oraz wspomaga poprawę żyzności gleby.
Tomek zdradził nam, że lubi przyjeżdżać na targi Agrotech, ponieważ każdy znajdzie tu coś dla siebie.
- Jest tu duża różnorodność firm oraz prezentowanych technologii. Atmosfera jest bardzo przyjemna, wszyscy są otwarci. Bardzo dużą zaletą jest to, że można obejrzeć sprzęt i zaczerpnąć wiedzy, którą potem można wykorzystać w pracy na gospodarstwie - mówił Tomek Klimkowski. Rolnik zdradził, że spośród maszyn prezentowanych na Agrotechu ma już wypatrzony kombajn do zbioru wiśni, który bardzo by chciał mieć. Jest też bardzo zainteresowany opryskiwaczami.
Po raz pierwszy na targach Agrotech pojawiła się Kamila Boś, znana z ósmej edycji programu telewizyjnej Jedynki. Jej pojawienie od razu wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród fanów tego popularnego randkowego hitu TVP. Wiele osób chciało zrobić sobie z nią zdjęcie. 
Polecane aktualności
11 marca 2024
29. edycja targów Agrotech oraz 23. targi Las-Expo zapisują się jako rekordowe pod względem liczby osób zwiedzających. Od 8 do 10 marca Targi Kielce gościły blisko 71 tysięcy osób z Polski i zagranicy, to o około 2 tysiące więcej niż w ubiegłym roku. Znacznie więcej było też wystawców. Ofertę zaprezentowało 520 firm z 17 krajów, zaś w poprzedniej - 450 z 15 państw. Co było wyróżnikiem wydarzenia to bogactwo rozwiązań rolnictwa precyzyjnego.
10 marca 2024
Targi Techniki Rolniczej Agrotech oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO przyciągnęły tłumy z całego kraju. Najbardziej kusił blask najnowszych technologii. Trzydniowy program targów był nasycony spotkaniami ze osobami z rolniczych programów oraz popularnymi youtuberami.
10 marca 2024
Kiedy rolnicy, a więc i dystrybutorzy maszyn mogą się spodziewać puli pieniędzy z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na zakup ciągników i sprzętów? Kiedy kolejny nabór na rolnictwo 4.0? To były najważniejsze pytania zadawane specjalistom z ProInvest Karolinie Szałas i Grzegorzowi Przysusze w czasie szkolenia, które przeprowadzili na targach Agrotech.
10 marca 2024
Znany polski rolnik, TikToker i uczestnik programów telewizyjnych odwiedził 29. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej! Na stoisku firmy Wanicki Agro poprowadził konkurs z rolnictwa precyzyjnego, które stało się absolutnym hitem wśród nowości na tegorocznych Targach AgroTech.
10 marca 2024
- Tyle robisz dla rolnictwa i tak pięknie dziś o nim mówiłeś, że jest to absolutnie zasłużone odznaczenie – mówił minister rolnictwa Czesław Siekierski przekazując prezesowi Andrzejowi Mochoniowi odznakę honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”. Medal otrzymał także Kamil Perz, dyrektor projektu Agrotech w Targach Kielce.
10 marca 2024
520 firm z 17 krajów przywiozło do kieleckiego ośrodka wystawienniczego ofertę najnowocześniejszych maszyn, technologii i środków produkcji. Okazja, żeby zobaczyć sprzęt rolniczy jeszcze dziś do 17.00
09 marca 2024
29. Międzynarodowym Targom Techniki Rolniczej AGROTECH towarzyszyła uroczysta inauguracja Klastra Ogrodnictwo Przyszłości. Podczas oficjalnego podpisania listu intencyjnego przez członków oraz założycieli klastra, zaprezentowano także cele tej nowatorskiej w branży ogrodniczej inicjatywy.
09 marca 2024
29. Targi Techniki Rolniczej Agrotech i 23. Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO przyciągają gości z całego kraju. Program targów wypełniony jest po brzegi spotkaniami ze znanymi osobami z branży, w tym również z youtuberami. Chętni mogą przetestować komputerową grę Farming Simulator.