MG-0799.jpg

ACTIVA będzie wystawcą podczas Kielce Bike-Expo

26 października 2020
Wirtualna odsłona Kielce Bike-Expo przyciąga coraz większą ilość przedstawicieli branży rowerowej. Wydarzenie adresowane jest zarówno do producentów, hurtowni, dystrybutorów, sklepów czy serwisów

Pandemia koronawirusa uniemożliwiła tradycyjne spotkanie w Targach Kielce, które z niezależnych od nas przyczyn odbędzie się w 2021 roku.

Mając na uwadze oczekiwania wystawców i zwiedzających, już od 21 do 22 listopada odbędą się jednak targi online, gdzie będzie można zarówno zapoznać się z rynkowymi nowościami, jak i poszerzyć koszyk swoich klientów i nawiązać nowe, biznesowe relacje.

banner-1200.jpg

Podczas wirtualnej odsłony wydarzenia, jednym z wystawców będzie ACTIVA

Sprzedaż rowerów firma rozpoczęła w 1995 roku, a od 2000 roku prowadzi sprzedaż wysyłkową. Działalność zlokalizowana jest w 3 sąsiadujących ze sobą budynkach.

W sklepie rowerowym o powierzchni 900 m2 w ekspozycji znajduje się ok 2 000 rowerów firm m.in.: Fuji, GT, Kross, Author, Dartmoor, Lapierre, Merida, Breezer. Rowery wyeksponowane są wedle kategorii: rowery górskie, miejskie, szosowe itd. W sklepie jest możliwość przymiarki, jazdy testowej, customizacji roweru.

MG-08171.jpg [680.66 KB]

Firma to także sklep „Części, akcesoria, odzież” o powierzchni 200 m2, gdzie znaleźć można tysiące produktów wyeksponowanych w strefach tematycznych: ogumienie, oświetlenie, kaski, odzież, sakwy, itp.

W kolejnym budynku znajduje się sklep „Rowery elektryczne” o powierzchni 150 m2. Firma specjalizuje się w napędach BOSCH, Yamaha, Shimano, Brose.

Oferta ACTIVY to także strefa „Rowery składane” o powierzchni 50 m2. Znaleźć w niej można nieśmiertelne rowery typu Wigry oraz Jubilat, ale przede wszystkim nowoczesne rowery Dahon, Bickerton, BBF, Pegasus.

Przedstawiciele firmy mogą również kompleksowo zająć się naprawą roweru. W serwisie rowerowym o powierzchni 60 m2 znajduje się też zimowa przechowalnia rowerów.

Ofertę dopełnia strefa samochodowych bagażników rowerowych oraz specjalistyczny serwis Shimano wraz ze sklepem „Shimano Pro Shop” o pow. 40 m2 - dla najbardziej wymagających klientów.

Siedziba firmy ACTIVA oraz sklep i serwis rowerowy znajdują się w Rudzie Śląskiej - Wirku przy ulicy Kupieckiej 15. Z ofertą online będzie można zapoznać się już od 21 do 22 listopada podczas Kielce Bike-Expo.

(AO)

Polecane aktualności
29 czerwca 2021
Rowery cargo coraz częściej brane są pod uwagę jako realna alternatywa dla samochodów dostawczych w miastach. Według ekspertów, elektryczne jednoślady są nie tylko bardziej ekologiczne, ale też tańsze. Temat ten poruszany był na ostatnim webinarium organizowanym przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe.
21 maja 2021
Coraz popularniejsze na ulicach polskich i zagranicznych miast stają się rowery elektryczne. Targi Kielce we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym zapraszają na webinarium prezentujące możliwości tych nowoczesnych urządzeń.
14 kwietnia 2021
Kielecki ośrodek wystawienniczy i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe zapraszają do udziału w webinarium pn. „Rowery elektryczne – jak działają różne rodzaje silników”. To wydarzenie dedykowane miłośnikom elektrycznych jednośladów, ale i tym, którzy przygodę z takim urządzeniem chcieliby dopiero rozpocząć.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
21 stycznia 2021
Już od czwartku, 28 stycznia ponownie ruszamy z projektem online w ramach wydarzenia Kielce Bike-Expo
19 listopada 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo Online nie zabraknie branżowych webinarów. Wśród tematów znajdzie się bezpieczeństwo, amatorskie sporty rowerowe, odżywianie i wybór najlepszych miejsc do uprawiania turystyki rowerowej.
19 listopada 2020
Podczas zbliżającej się edycji Kielce Bike-Expo Online od 21 do 22 listopada nie zabraknie ciekawych ofert przedstawicieli branży rowerowej, webinarów i rozmów dotyczących wyboru miejsc na rowerowe wypady. Poznaj turystyczne uroki Winnicy.
17 listopada 2020
Turystyka rowerowa w Polsce stała się bardzo popularną formą spędzania czasu wolnego. Dzisiaj wybór roweru jako środka komunikacji jest wyrazem troski o środowisko naturalne, a także o własne zdrowie i racjonalny wypoczynek. Władze gmin i powiatów coraz częściej zauważają pozytywne aspekty turystyki rowerowej, dzięki czemu powstają nowe drogi i szlaki rowerowe.