marek-sc.jpg
Marek Marzec (z lewej), prezes firmy Ewa - Bis, która w partnerstwie z Targami Kielce organizuje Future Private Labels Expo zaprasza do udziału w wydarzeniu producentów marek własnych.

- Chcemy pokazać potencjał polskich producentów - mówi Marek Marzec, prezes Ewa-Bis, zapraszając na Targi Marek Własnych do Kielc

22 sierpnia 2023
W Targach Kielce 15 i 16 listopada producenci i kupcy nawiążą biznesowe relacje. - Te dwa dni będą świetną okazja do zaprezentowania produktów i spotkań z przedstawicielami sieci handlowych z Polski i zagranicy. Targom Marek Własnych towarzyszą Kongres Ekspansywnych Eksporterów oraz Forum Marek Własnych - mówi Marek Marzec, prezes firmy Ewa - Bis, która w partnerstwie z Targami Kielce organizuje wydarzenie.

Targi Marek Własnych w Centrum Kongresowym Targów Kielce to będą dwa dni rozmów producentów, dystrybutorów produktów z przedstawicielami sieci handlowych z Polski oraz z zagranicy. Zaplanowane wcześniej spotkania dadzą szansę na zaprezentowanie oferty potencjalnym kupcom. Ci zaś w jednym miejscu otrzymają oferty produktów kilkudziesięciu firm, pośród których będą mogli wybierać te ich interesujące.  A będą to propozycje z wielu różnych kategorii - spożywczych, kosmetycznych, chemii gospodarczej oraz artykułów gospodarstwa domowego.

Jednocześnie z wydarzeniem targowym 15 i 16 listopada będą trwały Kongres Ekspansywnych Eksporterów oraz Forum Marek Własnych, które organizuje partner wydarzenia, firma Ewa - Bis. Prelekcje i debaty będą służyły rozwojowi branży i poruszą kluczowe dla niej zagadnienia. Specjaliści podejmą się dyskusji m.in. o dzisiejszej sytuacji marki własnej w handlu, jej roli w biznesie oraz w przyszłości.

- Przedstawiciele firm, którzy zdecydują się na udział w Kongresie i Forum, wysłuchają wielu prelekcji i wezmą udział w dyskusjach na temat perspektyw biznesowych dla marek własnych, które stanowią ogromną część rynku. Pracując nad przygotowaniem Targów Marek Własnych chcemy pokazać potencjał polskich producentów i ich możliwości eksportowe - podkreśla Marek Marzec, prezes firmy Ewa - Bis.

 

Ewa-Bis. to współorganizator targów Future Private Labels i wydarzeń towarzyszących - Kongresu Ekspansywnych Eksporterów oraz Forum Marek Własnych. Firma obecnie eksportuje do około 50 krajów, w tym do niemal całej Europy. Należy do 20 największych eksporterów w Polsce i współpracuje z ok. 60 grupami producenckimi i 100 indywidualnymi rolnikami. Najważniejszym kierunkiem działalności jest eksport. Współpracuje z sieciami handlowymi i dystrybucyjnymi, przetwórcami oraz hurtowniami. W związku z tym, że świetnie rozwija handel zagraniczny, została uhonorowana tytułem Wybitny Eksporter Roku 2017.

Targi Marek Własnych Future Private Labels odbędą się 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Sprawdź, jak zostać wystawcą lub dołączyć do grona kupców w ramach programu Hosted Buyers na targikielce.pl/future-private-labels

 

/MŚ/

Polecane aktualności
03 października 2023
Producenci wyrobów mięsnych i przedstawiciele handlu mogą dołączyć  do dyskusji przy Okrągłym Stole podczas Targów Marek Własnych w Kielcach.  To pierwsze i jedyne tego typu wydarzenie branży mięsnej, które otworzy drzwi do nowych możliwości i cennych relacji biznesowych. Zaplanowane zostało na 15 listopada 2023 roku.
03 października 2023
Już można zgłaszać udział do najsmaczniejszego wydarzenia roku, które udowodni, że jakość ma smak, a ten smak jest najlepszy z możliwych! Konkurs Smak Jakości® jest okazją do pokazania, że tylko smaczne, zdrowe i produkowane z prawdziwą pasją wyroby zasługują na miano produktów jakościowych. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2023 roku, na terenie Targów Kielce, podczas Targów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS.
28 września 2023
Konkretne dane o rynku, ocena jakości, opakowania i etykiety, wyzwania związane z produkcją i sprzedażą marek własnych z udziałem przedstawicieli producentów i sieci handlowych - te tematy podejmą eksperci w czasie Forum Marek Własnych. Wydarzenie będzie trwało 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce, jednocześnie z Targami Marek Własnych. 
20 września 2023
Targi Marek Własnych będą prezentacją bardzo różnorodnych produktów z Polski i zagranicy. Wśród wystawców będzie aż 10 firm ze Słowacji. Z kupcami i przedstawicielami sieci handlowych spotkają 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
12 września 2023
15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce producenci i kupcy z Polski i Europy nawiążą biznesowe relacje. Celem tych spotkań jest wprowadzenie nowego produktu na nowe rynki. Ofertę przedsiębiorcom przedstawi Novo-Pak, polski producent opakowań z tworzyw sztucznych.
12 września 2023
Będą to konkurs „Smak Jakości”, Okrągły Stół Branży Mięsnej i Handlu Nowoczesnego oraz wspólna strefa wystawiennicza. – Całe wydarzenie, które odbędzie się 15 i 16 listopada, stanowi świetną okazję do prezentacji oferty i nawiązania relacji biznesowych – mówi Marek Bielski, właściciel agencji Gemini Group, która jest partnerem Targów Marek Własnych.  
12 września 2023
50 procent konsumentów w Europie Centralnej deklaruje kupowanie w sklepach dyskontowych i wybieranie produktów marek własnych – wynika z raportu „State of Grocery in Central Europe 2023: The battle for the new shopper” przygotowanego przez McKinsey & Company.
30 sierpnia 2023
15 i 16 listopada w Targach Kielce to czas marek własnych oraz eksportu. Podczas prelekcji i dyskusji zostaną podjęte tematy, które pomogą planować działania firm obu branż. Warto już teraz kupić bilet i wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących Targom Marek Własnych.