Do wydarzenia pozostało...

kids-time-2024-raport-baner.png [133.12 KB]

wspolne-ufi-approved

Odliczanie do 15. edycji targów Kids’ Time rozpoczęte! Nie zabraknie nowości i premier oraz aktualnych trendów z branży dziecięcej

kids-time-2024-galeria-01.jpg [154.88 KB] Jedne z najważniejszych w tej części Europy targów producentów i dystrybutorów: zabawek, fotelików, wózków, ubranek i innych artykułów dla dzieci i rodziców, od kilkunastu lat cieszą się renomą wśród polskich i zagranicznych przedstawicieli branży. Targi Kids’ Time to miejsce prezentacji szerokiej ofert produktów skierowanych do sklepów i dystrybutorów oraz platforma wymiany doświadczeń i nawiązywania biznesowych relacji. W ostatniej edycji udział wzięło 300 wystawców, w tym 64 zagranicznych, z 17 krajów i 5,5 tysiąca zwiedzających reprezentujących 47 państw.

Targi Kids’ Time w Katarze!

Podczas ostatniej edycji targów Kids’ Time zawarta została umowa między Targami Kielce, a grupą Dar Al-Sharq, organizatorem targów Kids Expo, odbywających się jesienią 2024 w Katarze, a także innych targów organizowanych w głównym katarskim ośrodku wystawienniczym Doha Exhibition and Convention Center i krajach sąsiednich (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska). Na jej mocy kielecki ośrodek będzie gościć przedsiębiorstwa z rejonu Zatoki Perskiej i zabierać m.in. wystawców targów Kids’ Time na targi do Kataru. – Zaczynamy współpracę z liczącym się organizatorem targów w Katarze. Kids’ Time to początek. Chcemy, by na naszych targach gościli wystawcy z Zatoki Perskiej, a także stwarzać warunki dla polskich firm do wystawiania się na targach w Katarze – zaznaczył prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.

Wiodący producenci artykułów dla dzieci i rodziców na targach Kids’ Time!

kids-time-2024-galeria-02.jpg [199.61 KB] Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Rodziców i Dzieci Kids' Time od lat gromadzą najważniejszych graczy tego sektora. To właśnie w Kielcach wielu producentów spotyka się z dystrybutorami i właścicielami sklepów, by pokazać im oraz światu swoje nowości i premierowe produkty. Wśród gości z kilkudziesięciu krajów świata nie brakuje przedstawicieli dużych sieci dystrybucyjnych oraz zagranicznych przedstawicieli mediów. Właśnie temu służy m.in. wprowadzony niedawno program Hoted Buyers, który jest globalną platformą biznesową, w której producenci, dystrybutorzy i przedsiębiorcy z sektora dziecięcego z całego świata spotykają się, by dzielić się wiedzą i doświadczeniami.

Statuetki Kids’ Time Star rozdane!

Ważnym punktem targów Kids' Time są rozstrzygnięcia w prestiżowym konkursie Kids’ Time Star, który jest doskonałym miejscem do zaprezentowania wyróżniających się na rynku zabawek i artykułów dla dzieci i rodziców. Popularna gwiazda Kids’ Time, to statuetka, która nagradza najlepsze, najbardziej innowacyjne i najciekawsze produkty, zarówno te debiutujące na rynku, jak i te o ugruntowanej pozycji. Targi branżowe nazywane są często „kreatorem rynkowych nowości”. To tutaj debiutują zarówno nowe marki, ale też poszczególne produkty. Statuetka przyznawana jest w 16 kategoriach, a  dotychczasowych laureatów i zwycięskie produkty można zobaczyć na stronie www.kidstimestar.pl

Debiutanci na targach Kids’ Time!

kids-time-2024-galeria-04.jpg [150.62 KB] Strefa Debiutów to nowa przestrzeń stworzona z myślą o tych wystawcach, którzy rozpoczynają przygodę z targami i po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów. – Targi Kids’ Time to idealna możliwość na spotkanie potencjalnych klientów w jednym miejscu, w krótkim czasie. Kielecki ośrodek i to wydarzenie to absolutny TOP w Polsce i Europie, a obecność tu pozwala nawiązać współpracę z krajowymi i zagranicznymi klientami – mówiła podczas ostatniej edycji Agata Kuciak z firmy Greatland, będącej dystrybutorem czeskiej marki rowerków biegowych FW Rider. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówiła z kolei Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe. – Właśnie temu służy to wydarzenie. Budowaniu relacji biznesowych i zawieraniu umów z klientami z całego świata, którzy co roku odwiedzają targi Kids’ Time i nasz ośrodek – podsumował prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.

Targi Kids’ Time to trzy dni pełne inspiracji, nowości i możliwości rozwoju Twojego biznesu! Wydarzenie o charakterze B2B jest nie tylko miejscem prezentacji produktów, ale także globalną platformą biznesową, dzięki której nawiążesz wiele wartościowych relacji biznesowych i zawrzesz intratne kontrakty.

Dołącz do nas 25-27 lutego 2025 roku i zostań się częścią najważniejszego wydarzenia branży dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej!

Aktualności
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
12 czerwca 2024
Nowy etap współpracy międzynarodowej kielecki ośrodek wystawienniczy rozpoczął w Niemczech, 10 czerwca, podczas Taiwan Expo 2024. Wydarzenie po raz pierwszy w Europie zorganizowała Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zewnętrznego (TAITRA), organizacja uznawana za jeden z głównych motorów napędowych tajwańskiego handlu międzynarodowego. Targi Kielce są jedynym polskim ośrodkiem, z którym TAITRA podpisała umowę w Berlinie.
29 maja 2024
Startują nabory wniosków o dotacje do udziału w międzynarodowych targach odbywających się w kraju - także w Targach Kielce! Małe i średnie przedsiębiorstwa, które zechcą ubiegać się o dofinansowanie, już powinny zacząć przygotowania do tych naborów. Sprawdziliśmy, które działania są dostępne.
Partner Strategiczny Targów
Główny Partner Medialny
Partnerzy medialni
Współpraca