Targi KIDS’ TIME to nie tylko największe w Polsce wydarzenie branży zabawek i artykułów dla dzieci, ale również prestiżowe nagrody i wyróżnienia. KIDS’ TIME STAR to statuetka, która rokrocznie trafia w ręce producentów najlepszych, najciekawszych i najbardziej innowacyjnych produktów dla dzieci i ich rodziców.

Każdego roku w trakcie targów Komisja Konkursowa szczegółowo zapoznaje się z ofertą firm biorących udział w wydarzeniu, by wybrać najlepsze produkty w każdej z szesnastu kategorii.

Wśród nominowanych artykułów znajdują się zarówno te, które debiutują na rynku, jak i te o ugruntowanej i sprawdzonej pozycji.

Nagroda KIDS TIME’ STAR jest potwierdzeniem doskonałej jakości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Regulamin i zgłoszenie do konkursu znajdziesz tutaj.

Statuetka KIDS’ TIME STAR przyznawana jest w kategoriach:

Wózki
Foteliki
Odzież
Obuwie
Tekstylia
Nosidła
Produkty do pielęgnacji niemowląt
Karmienie niemowląt
Artykuły dziecięce
Akcesoria dla rodziców
Zabawki „0-3 lata”
Zabawki „powyżej 3 lat”
Gry
Puzzle
Zestawy kreatywne
Przyjazne dla planety

W każdej z powyższych kategorii członkowie Komisji nominują trzy produkty, z których jeden, podczas uroczystej gali targów Kids' Time, zostaje nagrodzony statuetką KIDS' TIME STAR. Wyróżnienie, jakim może pochwalić się producent zwycięskiego produktu, to gwarancja pewności, że jest on przyjazny i bezpieczny dla dziecka.

Kto w najbliższej odsłonie odbierze statuetkę i będzie mógł cieszyć się z prestiżowego wyróżnienia, dowiemy się podczas uroczystej gali w trakcie następnej edycji Targów KIDS TIME w Kielcach.

Wśród dotychczas nagrodzonych marek znalazły się m.in.:
Wideo
Zdjęcia

O nagrodzie w mediach