kids-time-biznes-forum

 

Kids’ Time Business Forum - warsztaty, seminaria i spotkania podczas targów branży dziecięcej

Oprócz bogatej oferty akcesoriów dla dzieci i ich rodziców, program targów wypełniają wizyty gości oraz szkolenia i warsztaty. Tegoroczna strefa prelekcyjna zapowiada się niezwykle imponująco, a długa lista nazwisk polskich i zagranicznych ekspertów gwarantuje wysoki poziom merytoryczny. Uznane w branży autorytety chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami targów, prezentując aktualne analizy rynku i podejmując dyskusje na tematy związane z branżą dziecięcą.

Poznaj tegorocznych prelegentów!

Reyne Rice
Reyne Rice

Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek opowie o najnowszych trendach w branży zabawkarskiej. Rayne Rice to światowa specjalistka, która od lat dzieli się swoją wiedzą i badaniami podczas największych imprez – w Norymberdze, Nowym Jorku, Honkongu, czy Londynie.

dr Monika Żuraw
dr Monika Żuraw

Radca prawny w Kancelarii Żuraw&Pikora. Zajmuje się prawem własności intelektualnej od 20 lat. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze zagranicznych globalnych marek, a także polskich podmiotów. Opowie o ochronie prawnej własności intelektualnej w przypadku marki w branży dziecięcej.

Dominika Maciejak
Dominika Maciejak

Trener sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania w sklepach SkillPoint. O sobie pisze: „Jestem pasjonatką handlu detalicznego, trenerką, blogerką, autorką tekstów. Pomagam zwiększyć sprzedaż w sklepach stacjonarnych i internetowych  oraz tych działających w modelu omnichannel”. Podczas tegorocznych targów Kids’ Time opowie z kolei o tym, jak skutecznie zwiększyć sprzedaż w sklepie.

Katarzyna Dziadkowska
Katarzyna Dziadkowska

Rekruterka, HR Business Partner skillsinmotion.pl z 14 letnim doświadczeniem zawodowym. Wspiera właścicieli małych i średnich firm w procesie rekrutacji i rozwoju personelu. W swojej prelekcji przedstawi skuteczne mechanizmy rekrutacji i zarządzania pracownikami.

Dr hab. inż. Beata Grynkiewicz-Bylina
Dr hab. inż. Beata Grynkiewicz-Bylina

Kierownik akredytowanego Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska ITG KOMAG, jednostki notyfikowanej w UE w zakresie Dyrektywy 2009/48/WE, specjalizującej się w badaniach bezpieczeństwa użytkowania zabawek i artykułów dziecięcych. Poprowadzi prelekcję dotyczącą zakresu wymagań bezpieczeństwa wprowadzanych na rynek wyrobów oraz badań laboratoryjnych potwierdzających ich spełnienie.

Paweł Szmidt
Paweł Szmidt

Business Development Manager z RMD Research przedstawi najnowsze dane i aktualny obraz rynku zabawek w Polsce.

Magdalena Jabłońska-Pudlak
Magdalena Jabłońska-Pudlak

Kierownik Zespołu ds. Certyfikacji Ecolabel w Polskim Centrum Badań i Certyfikacji S.A. odpowie na pytanie "Ekologiczne zabawki – czyli jakie?"

Mike Korba
Mike Korba

Chief Commercial Officer & Co-founder w User.com, opowie o tym, jak budować wspaniałe doświadczenia klienta, wykorzystując technologię oraz elementy ekonomii behawioralnej.