PastedGraphic-1.jpg

Zobacz przyszłość na TRANSEXPO 2022!

05 października 2022
Simple H2, producent instalacji wytwarzania zielonego wodoru zaprasza na swoje stoisko podczas Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego od 12 do 14 października.

Niezależna stacja wytwarzania wodoru opartego na własnych elektrolizerach jest również magazynem wodoru i stacją tankowaniem pojazdów i maszyn. Aby maksymalnie wykorzystać zasilanie zielonych odnawialnych źródeł prądu pochodzących ze słońca firma opatentowała kolejne rewolucyjne rozwiązanie kaskadowego wykorzystania wielu małych i średnich elektrolizerów wytwarzających wodór. Już od małego napięcia z fotowoltaiki rzędu 100 kWh stacja produkuje pierwsze kilogramy zielonego wodoru. Nie ma konieczności oczekiwania na uzyskanie maksymalnej skuteczność instalacji jak jest w przypadku urządzeń konkurencyjnych, urządzenia Simple H2 zamieniają  „każdy promyk słońca” w zielone paliwo przyszłości. Dzięki temu rozwiązaniu maksymalnie wykorzystana jest energia słoneczna, takie rozwiązanie zmniejsza również ryzyko przestoju urządzenia w trakcie konserwacji oraz awarii. Każdy elektrolizer działa niezależnie.

Już dziś w gamie produktów Simple H2 znajdują się trzy modele instalacji:

  • stacja wytwarzania zielonego wodoru wraz z magazynem i modułem tankowania H35 i H70.
  • Magazyny wodoru z możliwością odzyskania prądu jako niezależne źródło energii elektrycznej lub stacją tankowania H35 i H70.
  • Miejskie stacje tankowania wodoru H35 i H70

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy podczas Targów TRANSEXPO.

Polecane aktualności
14 października 2022
Od przedwojennego autobusu, do Ikarusa, który jeszcze kilkanaście lat temu woził nas ulicami miast. Przy okazji kieleckich targów Transexpo 2022 Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej zaprezentowała ciekawą wystawę zabytkowych autobusów.
14 października 2022
Firma Simple H2 przedstawiła swoją wizje wykorzystania instalacji wytwarzania zielonego wodoru w drugim dniu Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego.
13 października 2022
Ile kosztuje podróżowanie po mieście? Odpowiedź na to pytanie poznali uczniowie, którzy odwiedzili wystawę TRANSEXPO, trwającą obecnie w Targach Kielce. Mieli oni okazję wziąć udział w krótkiej prelekcji połączonej z debatą na temat środków komunikacji.
13 października 2022
Wiele interesujących wątków dotyczących m.in. obowiązujących aktów prawnych związanych z transportem publicznych poruszono podczas konferencji przewozowej Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji w trakcie XVI targów TRANSEXPO w Targach Kielce.
13 października 2022
XVI Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO odwiedziły delegacje z Ukrainy. Nasi sąsiedzi poszukują tu autobusów i busów, które sprawdzą się w warunkach miejskich, ale i takich, które sprawnie przewiozą pasażerów z miast do mniejszych miejscowości.
13 października 2022
Pierwszy wieczór XVI Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego upłynął pod znakiem targowych nagród i wyróżnień.
13 października 2022
Dwunastometrowy elektryk od ARP, Arthur z zapowiedzią produkcji w Polsce czy nowy Isuzu. Tegoroczne Transexpo w Targach Kielce nie rozczarowuje, jeśli chodzi o ilość premier i prezentowanych pojazdów. Wrażenie robiły też same pokazy.
12 października 2022
Instytucje odpowiadające za transport w wielu miastach na terenie całej Polski poszukują kandydatów na stanowiska kierowców, ale też pracowników wielu działów ze swoich struktur. W środę, podczas pierwszego dnia XVI Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, które trwają w Targach Kielce, Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej zorganizowała konferencję, podczas której promowano rekrutację do spółek w Warszawie, Krakowie i Kielcach.