TK-zloty-medal-2024-A4-pl.jpg
Złote Medale Targów Kielce zostaną wręczone podczas gali Platinum Plast w środę, 22 maja w sali Omega.

Złoty Medal Targów Kielce czeka na wystawców Plastpolu! Czas zgłosić produkty do konkursu Platinum Plast

08 maja 2024
Platinum Plast jest prestiżowym konkursem organizowanym w ramach targów Plastpol. - Naszym celem jest uhonorowanie najwyższej jakości produktów, nowatorskich rozwiązań technologicznych oraz osiągnięć w dziedzinie przemysłu tworzyw sztucznych. Zapraszamy wystawców do udziału i zgłoszenia produktów - mówi Kamil Perz, dyrektor projektu Plastpol w Targach Kielce.

- Złote Medale Targów Kielce widzimy na stoiskach nagrodzonych firm nie tylko w naszych halach, ale także za granicą, podczas międzynarodowych targów. Stanowią zatem cenny atut dla przedsiębiorstw, co dla nas jest wielką satysfakcją. Nagrody wręczane podczas Plastpolu mają bardzo duże znaczenie w branży. Podkreślamy i doceniamy innowacyjność, doskonałość oraz wkład w rozwój branży - zaznacza Kamil Perz.     

Produkty do konkursu Platinum Plast można zgłaszać do 21 maja. Kliknij, by przejść do formularza zgłoszeniowego. 

Otrzymanie nagrody jest potwierdzeniem wysokiej jakości i innowacyjności produktów oraz technologii, co może przyczynić się do zwiększenia prestiżu oraz zainteresowania potencjalnych klientów. Dla firm działających w branży tworzyw sztucznych jest to także doskonała okazja do promocji swoich osiągnięć oraz budowania marki.

Tegoroczna edycja targów Plastpol w Kielcach niesie wiele nowych innowacji i rozwiązań technologicznych, co sprawia, że nagroda w konkursie Platinum Plast nabiera mocniejszego znaczenia. 

 

Przedsiębiorstwa mogą zgłaszać produkty w kategoriach:
  • Maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Narzędzia i oprzyrządowanie do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Tworzywa i środki pomocnicze w przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • Wyroby z tworzyw sztucznych i ich zastosowanie
  • Technologie  przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Techniki specjalne (pomiarowe, komputerowe itp.)
  • Nowoczesne rozwiązania przemysłu polskiego

Do rozpatrzenia zgłoszeń powołana została Komisja złożona z wybitnych przedstawicieli nauki i techniki branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Laureatów poznamy podczas gali  Platinum Plast w środę, 22 maja, w sali Omega Targów Kielce. 

Kliknij, by przejść do formularza zgłoszeniowego do konkursu Platinum Plast. 

XXVIII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL potrwają od 21 do 24 maja 2024. Rejestracja dla zwiedzających i sprzedaż biletów trwa na targikielce.pl/plastpol

/MŚ/

Polecane aktualności
12 czerwca 2024
Nowy etap współpracy międzynarodowej kielecki ośrodek wystawienniczy rozpoczął w Niemczech, 10 czerwca, podczas Taiwan Expo 2024. Wydarzenie po raz pierwszy w Europie zorganizowała Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zewnętrznego (TAITRA), organizacja uznawana za jeden z głównych motorów napędowych tajwańskiego handlu międzynarodowego. Targi Kielce są jedynym polskim ośrodkiem, z którym TAITRA podpisała umowę w Berlinie.
05 czerwca 2024
- Jestem dumna – mówi Marta Tryc, która zwyciężyła w tegorocznym konkursie Omniplast. Przedsięwzięcie Targi Kielce organizują z serwisem internetowym tworzywa.pl w czasie targów Plastpol. Wyjątkową statuetkę oraz nagrodę główną – bon na 8 tysięcy dla firmy Kraiburg TPE, którą reprezentuje otrzymała podczas gali Platinum Plast.
23 maja 2024
Około 100 firm z Azji, w tym 76 z samych Chin, prezentuje najnowocześniejsze sprzęty i technologie związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych na trwających w Targach Kielce targach Plastpol. Oferowane przez nie produkty i rozwiązania wzbudzają zainteresowanie polskich i zagranicznych przedsiębiorców, szukających nowych możliwości rozwoju.
23 maja 2024
Konsul generalny Holger Mahnicke rozmawiał z przedstawicielami niemieckich firm podczas największych w Europie Środkowej targów przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy.
22 maja 2024
Drugiego dnia targów Plastpol, podczas uroczystej gali Platinum Plast, wręczono medale i wyróżnienia za najlepsze produkty i stoiska oraz przyznano nagrody w konkursie Omniplast. Po raz pierwszy w historii zwyciężyła kobieta Marta Tryc z firmy KRAIBURG TPE.
22 maja 2024
Cała branża przetwórstwa tworzyw sztucznych spotkała się w Targach Kielce podczas 28. Międzynarodowych Targów Plastpol. Jednym ze stałych punktów programu wydarzenia jest seminarium Plastech Info organizowane przez wyłącznego branżowego partnera prasowego targów - serwis tworzywa.pl.
22 maja 2024
Wyzwania recyklingu tworzyw sztucznych to tytuł konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadami podczas trwających w kieleckim ośrodku wystawienniczym targów Plastpol. Podczas spotkania eksperci rozmawiali m.in. o trudnościach wynikających z norm recyklingowych.
22 maja 2024
Czy plastik można zastąpić materiałami pochodzenia roślinnego? W jaki sposób przetworzyć odpady z branży budownictwa lotniczego? Czy istnieją innowacyjne, w 100% przetworzone polimery oraz jakie są ich właściwości? Na te i inne pytania odpowiedzieli prelegenci branżowego spotkania podczas Targów Plastpol w kieleckim ośrodku wystawienniczym.